Aktualności

Dania| Przemo zostaje w Grindsted

Przemysław Pawlicki z kontraktem w lidze duńskiej. Nasz zawodnik w sezonie 2024 ponownie będzie ścigał się w barwach Grindsted Speedway Klub. Tym samym w sezonie 2024 Przemo startować będzie w trzech ligach jednocześnie, bo oprócz polskiej PGE Ekstraligi wystąpi jeszcze także w szwedzkiej Bauhaus-Ligan, jako zawodnik Piraterny Motala.

Przemysław był dla nas kluczowym zawodnikiem w zeszłym sezonie. Jest też skuteczny na wszystkich typach torów i potrafi decydować o końcowym wyniku meczów - skomentował dyrektor sportowy, Chris Pedersen

Grindsted Speedway Klub ligową rywalizację w sezonie 2023 zakończył na etapie półfinału. Jednak żużlowiec, co mecz, mógł pochwalić się jednym z najwyższych dorobków punktowych w swojej drużynie. Na domowym torze Przemysław Pawlicki zdobył 17, 14, 17+1, 17+1, 19 i 10 punktów.

Bardzo się cieszę z ponownego podpisania kontraktu w Grindsted. Podoba mi się ten tor, atmosfera i wsparcie kibiców. Plany na sezon mają mierzyć jak najwyżej, w poprzednim roku byliśmy blisko i mam nadzieję, że uda się to osiągnąć w nadchodzącym sezonie. - podsumował Przemysław Pawlicki.