Aktualności

Elite League: 13 pkt. Doyla, 3 pkt. Sedgmena

W brytyjskim Poole odbyło się dziś kolejne spotkanie rozgrywek Elite League. Miejscowi Piraci podejmowali drużynę Swindon Robins, w której wystąpiło dwóch naszych zawodników.

Ponownie liderem Swindon był Jason Doyle, który w pięciu startach zdobył 13 punktów. Australijczyk punkty stracił tylko w pierwszym biegu, kiedy przyjechał trzeci. Pozostałe starty zakończyły się jego zwycięstwami.

Na torze w Poole ścigał się dziś także Justin Sedgmen, nowa twarz w naszej drużynie. Justin zdobył dla Swindon Robins 3 punkty w czterech startach. Co najważniejsze, Australijczyk bardzo dobrze spisał się w dwóch biegach, kiedy partnerował Jasonowi Doylowi. W pierwszym nasi zawodnicy wygrali 5:1 z parą Buczkowski - Bjarne Pedersen, a w drugim zwyciężyli 4:2 z parą Holder-Andersen.