Aktualności

Falubazowe Mikołajki| Trwają mikołajkowe licytacje

Ruszyły mikołajkowe licytacje, które są bezpośrednim przygotowaniem do Falubazowych Mikołajek, naszej największej akcji charytatywnej w roku. Już 6 grudnia ponownie ruszymy w drogę ze świątecznymi upominkami, które wręczymy naszym najmłodszym kibicom.

Akcja Falubazowe Mikołajki przez 14 lat rozrosła się do potężnych rozmiarów. Wszystko zaczęło się od pomysłu Stowarzyszenia Kibiców Tylko Falubaz i kilkuset paczek rozdanych w Zielonej Górze oraz w miastach, w których funkcjonowały fan cluby. Z roku na rok coraz bardziej w akcję angażował się też klub oraz sami zawodnicy. Aktualnie Falubazowe Mikołajki to duże przedsięwzięcie całego żużlowego środowiska, a przygotowania do niego rozpoczynają się już kilka miesięcy wcześniej. Bardzo ważnym momentem akcji są listopadowe licytacje atrakcyjnych gadżetów. To właśnie dochód z tych aukcji przeznaczany jest na przygotowanie jak najbogatszych paczek. 

Co trafia do każdej paczki? Głównym prezentem jest falubazowy gadżet. W historii akcji były to kubki, szaliki, czapki, koszulki oraz vlepki. Tegoroczny prezent do 6 grudnia pozostanie tajemnicą. Do paczki trafiają także słodycze oraz dodatkowe upominki od partnerów akcji.

W serwisie Facebook trwają już mikołajkowe licytacje. Już teraz znajdziecie tam żużlowe kevlary, plastrony czy gadżety przekazane przez żużlowców. Do naszej akcji co roku włączają się także inni sportowcy. W tym roku są to m.in. Marcin Gortat czy Sławomir Peszko.

PRZEJDŹ DO MIKOŁJAKOWYCH LICYTACJI