Aktualności

INFORMATOR KIBICA przed meczem Falubaz Zielona Góra - GA Unia Tarnów

Przed nami najważniejsze spotkanie dla zielonogórskiego Falubazu od wielu lat. Przy W69 podejmiemy Grupę Azoty Unię Tarnów w pojedynku o siódme miejsce i uniknięcie bezpośredniego spadku z PGE Ekstraligi. Dla kibiców wybierających się w niedzielę na stadion przygotowaliśmy najważniejsze informacje organizacyjne. 

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW
26.08.2018

Otwarcie punktu sprzedaży biletów w Focus Mall i Auchan 9:00
Otwarcie kas przy stadionie 12:00
Otwarcie punkty akredytacyjnego 15:00 - 17:30
Otwarcie bram 15:30
Otwarcie Strefy Falubaziaka 15:30
Próba toru 16:30
Prezentacja drużyn 16:45
Pierwszy bieg 17:00

AWIZOWANE SKŁADY

Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Grzegorz Zengota
11. Piotr Protasiewicz
12. Jacob Thorssell
13. Michael Jepsen Jensen
14. Mateusz Tonder
15. Sebastian Niedźwiedź

Grupa Azoty Unia Tarnów:
1. Nicki Pedersen
2. Artur Mroczka
3. Jakub Jamróg
4. Peter Kildemand
5. Kenneth Bjerre
6. Patryk Rolnicki
7. Kacper Konieczny

BILETY

Bilety na mecz Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów kupicie w następujących miejscach:
 
Sprzedaż internetowa: www.biletynafalubaz.pl
 
Sobota:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (9:00 - 21:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (7:00 - 24:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (7:00 - 24:00)
 
Niedziela:
- Sklep Kibica w Focus Mall w Zielonej Górze (od 9:00)
- Sklep Kibica w Auchan w Zielonej Górze (od 9:00)
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5 (od 7:00)
Sklep AS w Nowej Soli na ulicy Witosa 10 (od 7:00)
- kasy przy W69 (od 14:00)
 
Ceny biletów:
 
Sektory: I - J, K1 – K10, B – G,
Bilet normalny – 25 zł
Bilet ulgowy – 15 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektory: A1 – A2
Bilet normalny – 35 zł
Bilet ulgowy – 25 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Sektor VIP:
Bilet normalny – 150 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł
 
Bilety rodzinne na sektor C:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 26 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 27 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 28 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 29 zł
1 os. dorosła + 5 dzieci – 30 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 41 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 42 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 43 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 44 zł
 
Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).
 
Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
 
Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.
 
Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.
 
ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Falubaziak wraca do szkoły! Pod tym hasłem odbędzie się najbliższa strefa falubaziaka na stadionie przy W69. Na naszych małych kibiców czekać będzie możliwość przygotowania swojej falubazowej pomocy do szkoły - kalendarzyków i planów lekcji.

Dzięki firmie DPD mamy do rozdania wiele atrakcyjnych nagród nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Podczas wielkiego turnieju w Falubazowe Memory z DPD, rozegramy kilka rund w których zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody.

Nie zabraknie również naszych stałych atrakcji: 
- Lody od firmy Nordis 
- Słodka chmurką od formy Sinersio 
- Zdjęcia na motorze 
- Wizyta MotoMyszy
- Kolorowanki z naszymi zawodnikami 
- Balony z helem

Falubaz Selfie 

#FalubazSelfie to obowiązkowa zabawa kibiców Falubazu podczas meczów ligowych przy W69. Wspólnie tworzymy wielką galerię zdjęć, które sami wykonujecie będąc na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Przy okazji każdego ligowego spotkania otrzymujemy od 150 do 300 zdjęć pokazujących, jak kibicujecie i wspieracie Falubaz.

Nadesłane zdjęcia trafią do galerii utworzonej na profilu Falubaz Facebook. Na Wasze zdjęcia (przesyłajcie je do nas w wiadomościach prywatnych na Facebooku) czekamy do czwartku 30 sierpnia do godziny 12:00. 

Kolejnym etapem zabawy jest głosowanie na trzy najlepsze zdjęcia. Aby oddać głos na wybraną fotografię, wystarczy ją polubić. Każdy z Was może zagłosować na dowolną liczbę zdjęć. 

NAGRODY:
1 miejsce: Podwójne na kolejny mecz żużlowy w Zielonej Górze | koszulka z podpisami wszystkich zawodników Falubazu | wydrukowane zdjęcie w formie obrazu od feeby.pl | roczny zapas kosmetyków marki Le Petit Marseillais | voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania w myjni FreshCar w Zielonej Górze
2 miejsce: Podwójne na kolejny mecz żużlowy w Zielonej Górze | wydrukowane zdjęcie w formie obrazu od feeby.pl | roczny zapas kosmetyków marki Le Petit Marseillais
3 miejsce: Podwójne na kolejny mecz żużlowy w Zielonej Górze | wydrukowane zdjęcie w formie obrazu od feeby.pl | roczny zapas kosmetyków marki Le Petit Marseillais 

Kapitalny wzrok

Ciekawie zapowiada się przerwa po 13 biegu, kiedy to wybrana z trybun osoba weźmie udział w konkursie Kapitalny Wzrok. Polega on na odnalezieniu dużej głowy Piotra Protasiewicza, która ukryta będzie na jednym z sektorów. Nagrodą w zabawie będzie BON NA 100 ZŁOTYCH OD OPTYK EDOR.

Nordis Typer
Przed wybranymi biegami niedzielnego spotkania będziecie mogli wytypować icch konkretny wynik. Nagrodą za zwycięstwo będzie... KARTON LODÓW OD FIRMY NORDIS, który otrzymacie dosłownie chwilę po zakończeniu wyścigu.

Ciekawe nagrody do wygrania
Tradycyjnie już podczas ligowego meczu w Zielonej Górze rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród osób, które zakupiły karnet lub bilet na mecz. 

FALUBAZUJEMY!

Na naszym stadionie można skorzystać z systemu zamówień gastronomicznych falubazuJEMY.com. Przed, lub w trakcie meczu możesz złożyć zamówienie na wybrane przez siebie produkty, zapłacić wygodnie przez internet, a twoje zamówienie zostanie dostarczone bezpośrednio do Ciebie! Wygodnie, bezpiecznie, bez kolejek! 
 
 
Spróbuj i wejdź na FalubazuJEMY.com

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory I-J oraz Media.
- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory K1 - K10.
- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C..
- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.
- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości. 
- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.