Aktualności

Jarosław Hampel - łamane przez osiem

Zobacz niezwykły filmy „Jarek Hampel – łamane przez osiem”, o bólu, walce, determinacji. Dziś miała miejsce premiera tego dokumentu.

Jarek Hampel doznał ciężkiej kontuzji w czerwcu 2015 roku, gdy reprezentował Polskę w Drużynowym Pucharze Świata. Roztrzaskana kość udowa to najgorszy uraz, z jakim musiał poradzić sobie najlepszy zawodnik w historii tych rozgrywek.
 „Mały" nie poddał się ani na minutę i właściwie już drugiego dnia po skomplikowanej operacji zaczął walkę o powrót na tor żużlowy.

Teraz kibice mają wyjątkową okazję zobaczyć, jak ciężki był to uraz i ile wysiłku wymagała od Hampela rehabilitacja. O tym wszystkim opowiada film „Jarek Hampel – łamane przez osiem", który od 31 marca 2016 r. możecie zobaczyć na redbull.pl.

Film, jak żadna dotychczasowa polska produkcja, pokazuje mozolny proces dochodzenia kontuzjowanego sportowca do zdrowia. Unikalne ujęcia ze szpitala, sal operacyjnych, gabinetów rehabilitacyjnych i siłowni pozwolą poczuć cząstkę tego, przez co przechodził Hampel w ostatnich miesiącach. Po jego obejrzeniu niejeden fan czarnego sportu nabierze jeszcze większego szacunku do ludzi, którzy go uprawiają.