Aktualności

Jest decyzja! Gramy w III lidze!

Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich kibiców piłkarskiego Falubazu. W sezonie 2017/2018 nasza drużyna nadal grać będzie w trzecioligowych rozgrywkach! Publikujemy oświadczenie zarządu zielonogórskiego klubu. 

Szanowni Kibice Falubazu,

Dzisiaj w gronie zarządu Piłkarskiego Falubazu podjęliśmy decyzję o tym, że nasza drużyna przystąpi do rozgrywek 3 ligi. Nie była to jednak decyzja łatwa, ponieważ koszty utrzymania zespołu na tym poziomie ligowym są naprawdę spore.

Podjęliśmy decyzję trudną, ale wierzymy w to, że wielka rodzina przyjaciół Falubazu, firmy z grona Falubaz Business Family oraz inni darczyńcy pomogą nam przebrnąć przez ten ciężko zapowiadający się sezon.

Podjęliśmy tą decyzję w trosce o rozwój piłki nożnej w naszym mieście, ale też ze względu na drużynę, którą wspólnie ze sztabem trenerskim pod wodzą Jarosława Misia, udało się nam zbudować. To właśnie piłkarze tego najmłodszego w lidze zespołu, skazywani przez wszystkich na pewną porażkę, ciężką pracą, wieloma wyrzeczeniami i zaangażowaniem w budowaniu silnej marki Falubazu, najbardziej sobie na to zasłużyli.

Wyprzedzając pytania o ewentualną pomoc ze strony Urzędu Miasta, o którą się staraliśmy, odpowiadamy, że zostaje ona na dotychczasowym poziomie. Zaznaczamy też, że nie mamy o taką decyzję do nikogo pretensji i dziękujemy za i tak duże wsparcie, na które zawsze możemy liczyć. Mamy też nadzieję, że działania marketingowe, które zamierzamy niezwłocznie podjąć oraz wyniki naszych piłkarzy w najbliższych miesiącach pozwolą nam utrzymać dotychczasowe dofinansowanie, a być może w trudnym momencie zwrócić się z prośbą o doraźną pomoc.

Wszystkim życzliwym osobom, które pomogły nam w podjęciu tej decyzji serdecznie dziękujemy i zapraszamy na stadion przy ul. Sulechowskiej na mecze naszych drużyn.

TYLKO FALUBAZ!