Aktualności

Kiedy mecz z Unią Tarnów?

25 lub 29 sierpnia. Spośród tych dwóch dat PGE Ekstraliga wybierze nowy termin pojedynku Falubazu z Unią Tarnów. Decyzja powinna zapaść jeszcze dzisiaj.

Wstępnie terminem rezerwowym dla mecz z Unią Tarnów był poniedziałek 29 sierpnia. Wczoraj, po decyzji o odwołaniu meczu, oba kluby doszły jednak do porozumienia i wybrały nowy termin. Mecz miałby odbyć się już w najbliższy czwartek, tj. 25 sierpnia. Taka informacja została tez przekazana do organizatora rozgrywek. Dziś PGE Ekstraliga podejmie ostateczną decyzję.

Przypominamy, że bilety zakupione na wczorajszy mecz zachowują ważność w nowy terminie. Ich zwrot będzie natomiast możliwy za okazaniem paragonu w miejscu nabycia wejściówek w dniu jutrzejszym (tj. poniedziałek 22.08) do czasu zamknięcia danego punktu sprzedaży.
 
Bilety zakupione w kasach przy stadionie można zwracać w poniedziałek w siedzibie klubu od godziny 9:00 do godziny 16:00.

Aby dokonać zwrotu biletu zakupionego przez internet należy przesłać na adres: bilety@zkzssa.pl dyspozycji zwrotu, która powinna zawierać dane osoby kupującej, ilość biletów i dane jakie zawierały oraz numer zamówienia (można go znaleźć w zakładce "Twoje zakupy"). Po weryfikacji wszystkich przesłanych informacji zwrot zostanie wykonany w przeciągu 3 dni.