Aktualności

KS Falubaz ze sponsorem tytularnym

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że piłkarski Falubaz podpisał umowę na sponsoring tytularny i w nowym sezonie 2018/2019, nasza drużyna przystąpi do rozgrywek IV ligi pod nazwą Falubaz Gran-Bud Zielona Góra. Firma Gran-Bud jest naszym sponsorem od kilku miesięcy, ale teraz współpraca zostaje mocno rozszerzona, co wiąże się również ze wzrostem zaanagażowania finansowego. Umowa została podpisana na jeden sezon i znacznie przyczyni się do stabilizacji finansowej, co jest priorytetem nowych właścicieli i zarządu klubu.

Bardzo się cieszymy z tej umowy – mówi Marcin Grygier, prezes zarządu KS Falubaz. To dla nas bardzo duże wsparcie w tym trudnym okresie, kiedy jesteśmy w trakcie wyciągania klubu z zapaści finansowej. Wierzymy, że ta współpraca będzie udana dla obu stron i nie zakończy się na jednym sezonie, choć firma Gran-Bud jest zainteresowana sponsoringiem tytularnym na okres gry w czwartej lidze.

Sponsorujemy piłkę w regionie nie od dzisiaj – powiedział nam Karol Krępa, pełnomocnik zarządu firmy Gran-Bud, a zarazem członek zarządu KS Falubaz. Pomagaliśmy w Ochli, Przylepie, a teraz przyszedł czas, by mocno zaangażować się w budowie ciekawego projektu Piłkarskiego Falubazu. Jesteśmy firmą lokalną, która wykonuje usługi dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic, więc tym bardziej chcemy wspierać projekty miejskie. Zamierzamy uczestniczyć w budowie stabilnego klubu piłkarskiego w Zielonej Górze, z dobrze prosperującą Akademią, również po to, by tysiące dzieciaków trenujących futbol w naszym regionie, nie musiało w wieku 12 lat szukać dobrych klubów daleko od rodzinnego domu.

Firma Gran-Bud z siedzibą w Zielonej Górze została założona w maju 2007 roku. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju wykonawstwie związanym z budową dróg, chodników, robót kanalizacyjnych i sieciowych czy elektrycznych.