Aktualności

Maciej Jaworek spotkał się z kibicami

- Dziękuję za czas spędzony w Zielonej Górze. Kiedyś udało mi się osiągnąć coś dla klubu, dla miasta, dlatego cieszę się, że kibice o mnie pamiętają - opowiada Maciej Jaworek.

Maciej Jaworek podczas stosunkowo krótkiej kariery żużlowej wywalczył medale praktycznie we wszystkich rozgrywkach mistrzowskich w Polsce, był jednym z najlepszych zawodników w historii zielonogórskiego klubu. To m.in. indywidualny mistrz Polski z 1986 roku, o czym kibice doskonale pamiętają. Udowodnili to w sobotę podczas wizyty na spotkaniu z byłym żużlowcem. 

- Kibice bardzo mnie zaskoczyli doskonałą pamięcią o moich sukcesach. Pojawił się nawet pan, który miał program z mojego debiutanckiego meczu. Dziękuję za wiele wzruszających rozmów i piękne wspomnienia.  Warto było znów tu przyjechać i mam nadzieję, że zobaczymy się w sezonie - podkreśla Maciej Jaworek.

- Spotkanie z panem Maciejem Jaworkiem to był mój główny plan na sobotę. Niesamowity człowiek i zawodnik, jego wyścigi przeszły do historii Falubazu - skomentował jeden z fanów, pan Ryszard.