Aktualności

Najważniejsze informacje przed meczem z Unią Leszno

Już w niedzielę ligowy klasyk. Przy W69 Falubaz podejmie Unię Leszno. Dla kibiców wybierających się na ten pojedynek przygotowaliśmy najważniejsze informacje organizacyjne.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA - UNIA LESZNO

Otwarcie kas przy stadionie 12:00
Otwarcie punkty akredytacyjnego 17:00
Otwarcie bram 18:00
Otwarcie Strefy Falubaziaka 18:00
Próba toru 19:00
Prezentacja drużyn 19:15
Pierwszy bieg 19:30 

BILETY

W piątek i sobotę sprzedaż biletów na ten pojedynek trwa na stronie internetowej biletynafalubaz.pl oraz w następujących punktach:
- Sklepy Kibica w Focus Mall oraz Auchan,
- Biuro Podróży Odkrywca, ul. Podgórna w Zielonej Górze
- Wszystkie sklepy Intermarche w Zielonej Górze,
- Park Krasnal w Nowej Soli,
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5
- Sklep Spar na Osiedlu Łużyckim w Świebodzinie,

UWAGA! W niedzielę 1 maja sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie w kasach przy stadionie (czynne od 12:00) oraz w serwisie biletynafalubaz.pl

CENA BILETÓW:

Sektory: K1 – K10, B – G, H1 – H3
Bilet normalny – 35 zł
Bilet ulgowy – 25 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł  

Sektory: I - J, A1 – A2
Bilet normalny – 45 zł
Bilet ulgowy – 35 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł 

Sektor VIP:
Bilet normalny – 150 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł 

Bilety rodzinne na sektor C:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 36 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 37 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 38 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 39 zł
1 os. dorosła + 5 dzieci – 40 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 61 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 62 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 63 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 64 zł  

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł na sektor C.

ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Najmłodszych kibiców oraz ich rodziny zapraszamy na stadion już od 18:00. O tej porze ruszy Strefa Falubaziaka, na której znów przygotowaliśmy wiele atrakcji, wśród nich m.in.:

- WIELKA DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA, BALONY w barwach Falubazu,

- MALOWANIE BUZI

- TORY DO GRY KAPSLE

- KOLOROWANKI ŻUŻLOWE

- NOWOŚĆ! WIELKA GRA FALUBAZOWA w którą zagrać mogą najmłodsi kibice Falubazu

- MOTOMYSZ I PRZYJACIELE, czyli klubowe maskotki Falubazu i naszych przyjaciół

Mecz z Unią Leszno będzie także druga okazją do zdobycia pieczątki w Indeksie Falubaziaka. Na meczu z ROW-em Rybnik rozdaliśmy 300 Indeksów. W niedzielę 1 maja młodzi kibice będą mieli okazję zdobyć kolejną pieczątkę potwierdzającą udział w imprezie.

Po raz kolejny do zabawa włącza się firma Pentel, która na Strefę Falubaziaka dostarczy specjalne panele. Dzięki nim każdy Falubaziak stworzy według swojego projektu żółto-biało-zielony szalik, niezbędny atrybut każdego kibica.

Ciekawe nagrody do wygrania
W przerwach między biegami, wśród wszystkich kibiców na stadionie, wylosowane będą atrakcyjne nagrody. Serwis speedway24.com ufundował jedno podwójne zaproszenie na majowe Grand Prix Polski oraz mecz Polska – Reszta Świata, które odbędą się na Stadionie Narodowym. Hotel Gołębiewski przekazał podwójne zaproszenie na weekendowy pobyt w hotelu w Karpaczu. Kibice będą mogli także wygrać dwa zegarki firmy Timemaster ufundowane przez zielonogórski sklep Marad Zegarki.

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 - K10.

- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I - J oraz Media.

- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.

- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.

- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.

- Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.

- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

Dzięki uprzejmości salonu Toyoty w Zielonej Górze kibice będą mogli zaparkować swoje samochody na parkingu za salonem przy ulicy Wrocławskiej (Uwaga! Z racji rozbudowy salonu, parking ten będzie dostępny prawdopodobnie po raz ostatni).

Na całej ul. Wrocławskiej od salonu Toyoty do wyjazdu z miasta będzie obowiązywał zakaz parkowania i postoju. Pojazdy kierowców, którzy nie zastosują się do tego przepisu, zostaną na koszt właściciela odholowane na parking.

Specjalnie dla kibiców niepełnosprawnych udostępniony będzie parking samochodowy na wysokości przystanku autobusowego przy ulicy Wrocławskiej (na terenie byłej stacji gazu).

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.