Aktualności

#KSF23| Pentel razem z nami

Lider w branży piśmiennej i przyjaciel żużla - te dwa określenia znakomicie określają markę Pentel. Dziękujemy za obecność i wsparcie w sezonie 2022. Ale już wiadomo, że to nie koniec, ponieważ Pentel zostaje z nami także na sezon 2023!

- Mocno  kibicujemy drużynie i trzymamy kciuki za awans. Wierzymy, że ten cel uda się osiągnąć w nowym sezonie - komentuje kolejny rok współpracy szef firmy Pentel Marek Stachowicz

Pentel to producent szerokiej gamy artykułów do pisania, rysowania i prac kreatywnych, przydatnych zarówno w szkole, biurze i domu, jak i w szeroko rozumianym przemyśle. Nasi kibice firmę Pentel znają, m.in.: z produkowanych nieprzerwanie od ponad 65 lat pasteli olejnych, cenionych przez najmłodszych, jak i profesjonalnych artystów, czy skutecznych gumek ołówkowych oraz długopisów rozpoznawalnej serii EnerGel.

Firma wyróżnia się wysoką jakością i asortymentem oraz profesjonalnym podejściem do klientów. - Kibice doskonale kojarzą markę Pentel, która od lat jest mocno zaangażowana w zielonogórski żużel. Nasza współpraca nie kończy się jednak na sporcie, to wymiana doświadczeń biznesowych i ważne wsparcie w różnych prospołecznych akcjach - podkreśla Wojciech Domagała, reprezentujący ZKŻ SSA. 

Fanom żużla marka Pentel kojarzy się też z byłym kapitanem, a obecnie dyrektorem sportowym klubu Piotrem Protasiewiczem – Dla mnie ta firma jest jak rodzina, na której mogę od lat polegać. Cieszę się, że ta współpraca nadal trwa na płaszczyźnie klubowej. To cenne wsparcie dla naszej drużyny - zaznacza "PePe".