Aktualności

PePe w Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski!

Legenda Falubazu Zielona Góra, Polonii Bydgoszcz i reprezentacji Polski. Śmiało można tak powiedzieć o Piotrze Protasiewiczu, kolejnym zawodniku, który 2 maja w Bydgoszczy zostanie wprowadzony do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. To właśnie na stadionie przy ul. Sportowej "Protasa" czekają wzruszajace chwile.

Marek Cieślak, Jarosław Hampel, Andrzej Huszcza, Roman Jankowski, Zenon Plech, Jerzy Szczakiel, Antoni Woryna, Paweł Waloszek, Andrzej Wyglenda i Tomasz Gollob – tak wyglądało do tej pory zacne grono Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. 2 maja dołącza do nich Piotr Protasiewicz. Klasa na torze i poza nim – tak w skrócie można opisać 47-letniego zawodnika, którego pokochali kibice m.in. w Zielonej Górze i Bydgoszczy.

- Jest mi bardzo miło, bo to swego rodzaju ukoronowanie i podsumowanie mojej kariery. Miałem przyjemność startować z orłem na piersi, co jest wielkim wyróżnieniem. Dane mi było wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego, notowałem sukcesy. Być może mogłem zdobyć więcej medali, ale jestem zawodnikiem spełnionym. Mam satysfakcję z tego, co udało mi sie osiągnąć – powiedzial nam Piotr Protasiewicz.

Uroczystość wprowadzenia Piotra Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski odbędzie się przed meczem Polska - Reszta świata, 2 maja w Bydgoszczy. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 17:30, dlatego już o tej godzinie należy być na stadionie, aby podziękować "PePe" za wiele lat startów w Żużlowej Reprezentacji Polski. 

Przy okazji przypominamy, że wejściówki na to wydarzenie dostępne są na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej Polonii Bydgoszcz.

Ceny biletów:
Trybuna Główna – 100 zł
Nowa Trybuna – 50 zł (normalny), 40 zł ulgowy
Sektor A – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Sektor B – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)

Bilet można okazać w formie wydrukowanej lub na ekranie telefonu.

Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie, bez biletu (w przypadku miejsc numerowanych bez gwarancji miejsca).

Osoby poruszające się na wózkach wchodzą na zawody bezpłatnie na miejsca dla nich przeznaczone na Nowej Trybunie. Opiekun osoby niepełnosprawnej jest uprawniony do zakupu biletu ulgowego na Nową Trybunę. W celu zakupu takich biletów prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem: bilety@polonia.bydgoszcz.pl.

Skład Żużlowej Reprezentacji Polski na mecz z Resztą Świata:
9. Bartosz Zmarzlik
10. Paweł Przedpełski
11. Janusz Kołodziej
12. Patryk Dudek
13. Maciej Janowski
14. Wiktor Przyjemski

Skład Reszty Świata:
1. Fredrik Lindgren
2. David Bellego
3. Jason Doyle
4.  Ogłoszenie w piątek o 12:00
5. Nicki Pedersen
6. Ogłoszenie dzisiaj o 15:00