Aktualności

Piłkarskie emocje na weekend
W najbliższy weekend pierwszy zespół Piłkarskiego Falubazu zmierzy się na własnym stadionie, przy ulicy Sulechowskiej ze Skrą Częstochowa. Zespół spod Jasnej Góry obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli III ligi, na swoim koncie zgromadził 16pkt. na co składa się 5 zwycięstw (wszystkie na własnym stadionie) oraz remis i porażka w meczach wyjazdowych. Falubaz po przełamaniu w meczu derbowym przeciwko Stilonowi ponownie uwierzył w swoje umiejętności, a co za tym idzie będzie się starał zatrzymać rozpędzoną Skrę. Warto dodać, że Zielonogórzanie jeszcze ze Skrą nie przegrali, w poprzednim sezonie w Lubuskim padł remis, natomiast na Śląsku nasz piłkarze wygrali 2:0 po bramkarz Ekwueme i Mycana. Wszystkich kibiców i sympatyków futbolu zapraszamy na godzinę 16:00 w sobotę.
 
Zespół CLJ U19 - jedzie walczyć o pierwsze zwycięstwo do Głogowa, gdzie przeciwnikiem będzie co raz lepiej radzący sobie Chrobry. Z każdym kolejnym meczem w zespole trenera Góreckiego i Kolanowskiego widać progres, co napawa optymizmem przed najbliższym spotkaniem.
Mecz odbędzie się w sobotę o 9:45.
 
Zespół CLJ U17 - na daleki wyjazd wybiera się ekipa trenera Siemińskiego, w sobotę o godz. 12:00 rozegrają mecz z Górnikiem Zabrze. Falubaz obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli tracąc do liderującego Zagłębia Lubin 6 pkt., natomiast zespół gospodarzy wyprzedzając o jedno oczko. Młodzi Falubaziacy nie raz pokazali, że potrafią wygrywać z zespołami, których seniorskie drużyny występują na poziomie centralnym i na to liczymy i tym razem.
Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00.
 
Zespół CLJ U15 - rozegra swój mecz w Częstochowie, gdzie przeciwnikiem będzie miejscowy Raków. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 12:00