Aktualności

Przekaż 1% na Fundację Falubaz Pomaga

Marzeniem Falubazu Zielona Góra są nie tylko sukcesy sportowe, ale także pomoc chorym i potrzebującym w jak największym zakresie. Dlatego zachęcamy do przekazania 1 procenta podatku dochodowego za 2018 rok Fundacji Falubaz Pomaga – to nic nie kosztuje! – Od kilku lat każdy może wspierać słabszych, chorych, potrzebujących, przeznaczając swój 1 procent na organizację pożytku publicznego. Zachęcam Was, by w tym roku była to Fundacja Falubaz Pomaga – mówi utytułowany zielonogórski zawodnik i wiceprezes Fundacji Falubaz Pomaga Piotr Protasiewicz.

Falubaz Pomaga to hasło, które angażuje żużlowców i kibiców do udziału w wielu akcjach charytatywnych. Dzięki Fundacji Falubaz Pomaga dzieci z domów dziecka i innych placówek oświatowo-wychowawczych mogą na żywo doświadczyć żużlowych emocji i spotkać się ze swoimi sportowymi idolami.

Dzięki Fundacji Falubaz Pomaga na stadionie żużlowym odbywają się zbiórki dla najmłodszych kibiców naszej drużyny, którzy zmagają się z różnymi chorobami. Możemy ich wspierać jeszcze aktywniej poprzez wpływy z 1% podatku. Fundacja Falubaz Pomaga zachęca do składania deklaracji online za pośrednictwem programu PITax. Pobierz program lub rozlicz się online i wspieraj naszych podopiecznych!

PIT Online rozliczysz dzięki Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP