Aktualności

Rohan Tungate| Zdobywamy wiedzę, która będzie kluczowa w fazie play-off

11 punktów i dwa bonusy to wynik Rohana Tungate w sobotnim meczu z H.Skrzydlewska Orłem Łódź. Kapitan Enei Falubazu Zielona Góra po spotkaniu powiedział, że każde zawody na torze przy W69 dają nową wiedzą dotyczącą pracy motocykli i zachowywania się toru.

- To był dobry mecz całej naszej drużyny. Dziś ścigaliśmy się w innej pogodzie, niż w poprzednich spotkaniach co dla nas także było dobrą nauką. Mieliśmy okazję do sprawdzenia innych ustawień i jazdy na delikatnie innym torze niż zazwyczaj. To doświadczenie i zebrana wiedza może okazać się kluczowa w najważniejszej części sezonu, czyli fazie play-off. Musimy być przygotowani na każde warunki atmosferyczne, na to jak zachowuje się tor i jakie ustawienia motocykli dobierać - powiedział Australijczyk.

- Ja poza jedną wpadkę czułem się dobrze. Niestety raz przyjechałem za plecami obu rywali. Mimo to jestem zadowolony zarówno ze swojej postawy, jak i wyniku całej drużyny. Mamy świetną atmosferę, czujemy olbrzymie wsparcie kibiców. Wszystko jest jak najbardziej ok - dodał Rohan.