Aktualności

Szwecja| Przemysław Pawlicki zawodnikiem Piraterny Motala

Kolejny zawodnik Stelmet Falubazu Zielona Góra znalazł klub w lidze szwedzkiej na sezon 2023. Przemysław Pawlicki dołączył do swojego młodszego brata i w przyszłym roku będzie zdobywał punkty dla Piraterny Motala.

Informujemy, że bohater sezonu 2011 i 2013 wraca do naszego klubu. Przemysław przychodził do nas w wieku 20 lat i zaprezentował się z dobrej strony, pokazując walkę i determinację. Cieszymy się, że bracia Pawliccy, po 10 latach, znów będą naszymi zawodnikami - czytamy w komunikacie klubu z Motali.

Przemysław Pawlicki to ważny zawodnik w historii naszego klubu. To świetny zawodnik, który dołącza do do naszej kadry. Mam nadzieję, że z nim w składzie osiągniemy lepszy wynik, niż w sezonie 2022 - powiedział Daniel Davidsson, menedżer Piraterny.

Przemysław Pawlicki to czwarty zawodnik naszej drużyny, który znalazł klub w lidze szwedzkiej. Wcześniej kontrakty w Bauhaus Ligan podpisali Rohan Tungate i Krzysztof Buczkowski w Indianernie Kumla, oraz Rasmus Jensen w Dackarnie Malilla.