Aktualności

Weekend z Falubazem 01.07 - 03.07.2016

Przed nami weekend z dużą dawką żużlowych emocji. Rozpoczynamy go dzisiaj finałem Indywidualnych Mistrzostw Polski, a kończymy niedzielnym starciem ligowym w Tarnowie.

Weekend z Falubazem rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:30. W Lesznie o tej porze rozpocznie się pierwszy bieg finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na liście startowej zawodów Patryk Dudek i Krystian Pieszczek. Liczymy szczególnie na tego pierwszego. Wielu ekspertów upatruje w DuZersie faworyta w walce o złoto. Oby ich typy okazały się trafne. Po emocjach w Lesznie nasze myśli skierują się na Anglię, gdzie w meczu Elite League pojadą nasi dwaj Australijczycy Jason Doyle i Justin Sedgmen.

Jutro ściganie rozpoczniemy o 16:30 turniejem Nice Cup w Rawiczu. O 17:00 rozpocznie się natomiast mecz towarzyski Polska - Reszta Świata. W Krakowie na torze Wandy biało-czerwonych barw bronić będzie Piotr Protasiewicz. Wieczorem natomiast będziemy ściskać kciuki za Patryka Dudka i jego udany występ w półfinale eliminacji do Grand Prix 2017.

Niedziela to emocje ligowe. Falubaz o 17:00 zmierzy się w Tarnowie z Unią. Będzie to kolejne spotkaniu z serii arcyważnych. Zwycięstwo praktycznie zapewni nam awans do fazy play-off. Jest więc o co walczyć.

 
Piątek
18:30 - finał IMP w Lesznie, Patryk Dudek, Krystian Pieszczek
20:30 - Elite League Coventry Bees - Swindon Robins, Jason Doyle i Justin Sedgmen
 
Sobota
16:30 - Nice Cup w Rawiczu, Mateusz Burzyński i Damian Pawliczak
17:00 - Polska - Rosja w Krakowie, Piotr Protasiewicz
21:00 - el. do GP 2017 w Lonigo, Patryk Dudek
 
Niedziela
17:00 - DMP, Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra