Aktualności

Weekend z Falubazem: Inauguracja KSF, Grand Prix, Falubaz w Częstochowie

To będzie bardzo ciekawy weekend z udziałem naszych zawodników. W sobotę emocjonować będziemy się przede wszystkim meczem KSF-u oraz występem Patryka Dudka w Malilli. W niedzielę natomiast nasi żużlowcy zmierzą się w Częstochowie z Włókniarzem.

W piątek czeka nas interesująca rozgrzewka przed sobotnio-niedzielnymi zawodami. O godzinie 12:00 odbędzie się losowanie par 1/32 Pucharu Polski. Piłkarski Falubaz ma szansę trafić tu nawet na drużynę z Ekstraklasy! O godzinie 17:00 w szwedzkiej Malilli odbędzie się oficjalny trening przed jutrzejszym turniejem Grand Prix. Będzie on poprzedzony losowaniem numerów startowych.

W sobotę w samo południe w Finlandii Mads Hansen rozpocznie rywalizację w finale Pucharu Europy. Duńczyk zaliczany jest do grona faworytów turnieju, liczymy więc na medal naszego zawodnika. O 17:00 inauguracja piłkarskiej IV ligi. Falubaz Grand-Bud Zielona Góra jedzie na gorący teren do Gubina, gdzie zmierzy się z Cariną. Zwycięstwo na start rozgrywek mile widziane. Sobotni wieczór to emocje żużlowe z udziałem Patryka Dudka, który w Malilli wystartuje w Grand Prix Skandynawii.

Niedziela to już żużlowa PGE Ekstraliga i nasz mecz w Częstochowie. Falubaz jedzie pod Jasną Górę z zamiarem sprawienia niespodzianki i wygrania z wyżej notowanym forBet Włókniarzem. Początek tego spotkania o godzinie 17:00

Piątek (10.08.2018)
12:00 losowanie 1/32 Pucharu Polski
17:00 trening przed Grand Prix Skandynawii w Malilli

Sobota (11.08.2018)
12:00 Finał Pucharu Europy U19 (Mads Hansen), Varkaus w Finlandii
17:00 I runda IV ligi, Carina Gubin - Falubaz Grand-Bud Zielona Góra, Stadion Miejsku w Gubinie ul. Sikorskiego
19:00 Grand Prix Skandynawii (Patryk Dudek), Malilla

Niedziela (12.08.2018)
17:00 XII runda PGE Ekstraligi, forBet Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra