Aktualności

Żużlowcy zagrają z młodymi piłkarzami

W środę, 8 marca, żużlowcy Falubazu oraz młodzi piłkarze UKP Falubazu wezmą udział we wspólnym treningu ogólnorozwojowym. Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek sprawdzą umiejętności naszych młodych zawodników, a ci ocenią formą żużlowców przed zbliżającym się sezonem.

Sportowa rodzina Falubazu w środę wieczorem połączy swoje siły. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sulechowskiej odbędzie się wspólny trening żużlowców oraz piłkarzy Falubazu. To już drugi raz, kiedy przedstawiciele dwóch dyscyplin spotykają się na jednym boisku. Podczas godzinnych zajęć nie zabraknie ćwiczeń ogólnorozwojowych, ale także elementów piłkarskich.

Trening żużlowców i piłkarzy będzie kolejnym elementem zgrupowania "60 godzin z Falubazem", które właśnie w środę rozpocznie się w Zielonej Górze. Uwiecznieniem akcji będzie prezentacja żużlowej drużyny w hali CRS, która tym razem połączona będzie z obchodami 60-tych urodzin Andrzeja Huszczy. Na wspólne śpiewanie "Sto lat" zapraszamy już na godzinę 18:30.

Bilety w cenie 10 złotych ciągle w sprzedaży. W tym roku zysk z całej imprezy przekazany będzie na pomoc pogorzelcom z Chynowa, którzy w styczniu w wyniku pożaru stracili dach nad głową.

SPRZEDAŻ BILETÓW NA PREZENTACJĘ:

 

Poniedziałek-Piątek:
Sklep Kibica w Focus Mall i Auchan 9:00 - 21:00
Punkt Obsługi Kibica przy W69 10:00 - 18:00
Odkrywca Falubaz Travel 10:00 - 18:00 (Podgórna 43E)