Bramy SWISS Krono Areny otwierane są dla kibiców już dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania i pierwszym biegiem. Warto już wtedy pojawić się na trybunach i skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji.

- STREFA FALUBAZIAKA: Przed każdym spotkaniem w Strefie Falubaziaka czekamy z atrakcjami dla najmłodszych kibiców oraz ich opiekunów. Zabawy plastyczne, konkursy, rywalizacje sportowe oraz eventy sponsorów Strefy powodują, że na nudę nie można tu narzekać.

- KONKURSY: Przed ligowymi spotkaniami wspólnie ze sponsorami zapraszamy kibiców do aktywności, w których wygrać można atrakcyjne nagrody.

- KONCERTY, POKAZY: SWISS Krono Arena to także miejsce, w którym prezentują się lokalni artyści. Przedmeczowe koncerty czy pokazy grup tanecznych uatrakcyjnią czas oczekiwania na pierwszy bieg. Warto też pamiętać, że godzina rozpoczęcia spotkania podawana na plakatach czy biletach to pora startu do pierwszego biegu. Pół godziny wcześniej na torze odbywa się próba toru z udziałem czterech zawodników, a kwadrans przed rozpoczęciem meczu rozpoczyna się uroczysta prezentacja obu drużyn.

- GASTRONOMIA: Od momenty otwarcia bram na SWISS Krono Arenie ruszają także nasze punkty gastronomiczne w których zakupić można kiełbaskę z grilla, popcorn, zapiekankę, lody czy różnego rodzaju napoje.