WEJŚCIA

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 - K10.

- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I - J oraz Media.

- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.

- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.

- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.

- Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.

- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

TRYBUNY

Kupując bilet na zawody żużlowe w Zielonej Górze można wybrać jeden z 21 sektorów, które zapewniają doskonałe warunki do oglądania pojedynków na torze.

- sektory K4-K6: to miejsce przeznaczone dla najzagorzalszych fanów zielonogórskiej drużyny. To tu prezentowane są meczowe oprawy i prowadzony jest głośny doping. Te trzy sektory żyją przez cały mecz. Wejściówki na te sektory są bardzo popularne i często brakuje ich już w dni spotkania.

- sektor VIP: to prestiżowe miejsce, które zapewnia kibicom doskonały widok na start. Dodatkowo bilet na sektor VIP upoważnia do skorzystania z bogatej oferty cateringowej

- sektor C: to miejsce przeznaczone dla najmłodszych kibiców i ich opiekunów, zwane także Sektorem Rodzinnym. Bilety na ten sektor zakupić można w atrakcyjnych cenowo pakietach. Przed oraz w trakcie meczu dzieci mogą skorzystać ze Strefy Falubaziaka, czyli miejsca zabaw i konkursów.