Aktualności

Alex Zgardziński zostaje z nami!

Alex Zgardziński zamyka skład Falubazu Zielona Góra na sezon 2017. Wychowanek naszej drużyny podpisał dziś nową, dwuletnią umowę z Zielonogórskim Klubem Żużlowym.

Alex parafował dziś dwuletnią umowę i w sezonach 2017 i 2018 będzie zdobywał punkty dla Falubazu Zielona Góra. W sezonie 2016 Alex w sześciu spotkaniach i zdobył trzynaście punktów. Duży wpływ na to miała jednak kontuzja odniesiona na początku sezonu. W przyszłym sezonie Alex wspólnie z Sebastianem Niedźwiedziem będą liderami formacji młodzieżowej w naszej drużynie.

Skład Falubazu Zielona Góra na sezon 2017:
Seniorzy -  Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Jason Doyle, Jarosław Hampel, Andriy Karpov, Jacob Thorssell
Juniorzy - Alex Zgardziński, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Burzyński, Arkadiusz Potoniec