Aktualności

Trzeci dzień sprzedaży biletów na Derby

Od środy trwa sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz w Gorzowie Wielkopolskim, który odbędzie się w poniedziałek 15 sierpnia. Wejściówki na to spotkanie będzie można nabyć w sklepach kibica Falubazu w Focus Mall oraz CH Auchan.

SPRZEDAŻ BILETÓW
 
Cena jednego biletu to 45 zł. Gorzowski klub udostępnił 885 miejsc w sektorach gości. Sprzedaż potrwa do piątku do godziny 21:00. Jednocześnie informujemy, że pierwszy dzień sprzedaży zostanie zarezerwowany dla członków grup kibicowskich.

Piątek - od 9:00 do 21:00 - sprzedaż otwarta biletów.
 
Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel oraz miejsce zamieszkania - miasto).
 
Dodatkowo informujemy, że w dniu zawodów w Gorzowie Wielkopolskim nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na sektory gości.
 
WYJAZD AUTOKAROWY
 
Na wyjazd do Gorzowa ze względów organizacyjnych wyjątkowo zapisujemy się mailowo. Osoby chcące jechać autokarem powinny wysłać na specjalnego maila wyjazdy.falubaz@gmail.com swoje imię,nazwisko i PESEL. Zapisy na autokary prowadzone będą do soboty do godz 20:00. Koszt wyjazdu to 35zł (płatne na zbiórce w dniu wyjazdu). Osoby które się zapiszą mailowo i nie przyjdą na zbiórkę zostają na stałe skreślone z wyjazdów autokarowych.