Aktualności

Dołącz do Drużyny F i zostań wolontariuszem w naszym klubie

Chcesz zostać częścią Falubazowej rodziny? Pomagać w organizacji żużlowych wydarzeń w naszym mieście? To idealna propozycja dla Ciebie! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby, które nie boją się wyzwań, lubią pomagać, są kreatywne i pomysłowe, a przede wszystkim kochają Falubaz. Nasi wolontariusze nie tylko aktywnie uczestniczą w organizacji dnia meczowego w Zielonej Góra i w akcjach charytatywnych. Często możecie ich spotkać na Strefie Falubaziaka, gdzie współtworzą i prowadzą atrakcje i animacje dla kibiców. Są częścią klubowej rodziny, współpracując choćby z naszymi zawodnikami.

- Dzięki temu, że jestem w wolontariacie, poznałam żużel od kulis. Mogę rozwijać swoje pasje,  nawiązałam też wiele nowych relacji z wspaniałymi ludźmi. Cieszę się, że jestem częścią wolontariatu i każdemu, kto jest pasjonatem naszego klubu, polecam dołączenie do nas i poznanie tego żużlowego świata z trochę innej strony - mówi Nikola Kapuścińska, która od kilku lat jest zaangażowana w wolontariat na rzecz klubu. 

Jeśli jesteś gotowy na takie wyzwanie z Falubazem w PGE Ekstralidze, wyślij do nas wiadomość na e-mail: wolontariat@falubaz.com, podaj w niej swój wiek i uzasadnij, dlaczego chciałbyś do nas dołączyć. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2024 roku włącznie.