Aktualności

Elektrociepłownia Zielona Góra wspiera Falubaz Junior

To był bardzo udany i intensywny sezon w zielonogórskiej szkółce żużlowej. Licencje zdali Julian Wronecki (125 ccm), Bartosz Rudolf (250 ccm), Kacper Witrykus (250 ccm), Kacper Rychliński (500 ccm), Filip Frącewicz (500 ccm).

Odbyło się także sporo treningów, w tym niektóre poza zielonogórskim stadionem, aby adepci mogli poznać inne tory. Ogromu pracy nie udałoby się wykonać, gdyby nie partnerzy tacy jak Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.

Jesteśmy także aktywni pod względem naborów, które organizujemy w całym regionie, choć zdajemy sobie sprawę, że szkolenie młodzieży to długotrwały proces. Dzięki wsparciu partnerów takich, jak Elektrociepłownia Zielona Góra, praca z młodymi pasjonatami czarnego sportu odbywa się na coraz wyższym poziomie.

Elektrociepłownia „Zielona Góra” to producent ciepła i energii elektrycznej oraz dystrybutor i jedyny dostawca ciepła do systemu ciepłowniczego w Zielonej Górze. Spółka jest również właścicielem tego systemu. EC „Zielona Góra” jest firmą dbającą o środowisko naturalne. 100 proc. energii elektrycznej i ponad 90 proc. ciepła wytwarza w bloku gazowo – parowym zasilanym gazem ziemnym ze złóż krajowych. Pozostałą ilość ciepła produkuje w nowoczesnych kotłach gazowo – olejowych, gdzie gaz jest paliwem podstawowym.