Aktualności

Falubaz Pomaga na weekend. Nie wahaj się, leć z Protasem
Piątek, sobota i niedziela to nie tylko możliwość spotkania z zawodnikami, zdobycia autografów i wspólnych zdjęć. To czas, kiedy chcemy pomóc panu Andrzejowi, Frankowi, dzieciom z ubogich rodzin i osobom potrzebującym krwi.

Podczas meczu z GKM Grudziądz razem z kibicami przeprowadzimy zbiórkę dla pana Andrzeja Matacza, chorego na stwardnienie zanikowe boczne. Jednocześnie w Strefie Falubaziaka będziemy zbierać artykuły szkolne, które pod koniec wakacji jako Falubazowa Wyprawka trafią do potrzebujących dzieci.

W sobotę zapraszamy na Falubazowy Rajd Rowerowy. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę w towarzystwie sportowych mistrzów, a po przejażdżce smaczny poczęstunek i okolicznościowy medal. W trakcie Rajdu będzie też działał serwis dla jego uczestników. Jego usługi będą bezpłatne, ale przy stoiskach staną puszki, do których można wrzucić pieniądze na leczenie pana Andrzeja Matacza.

Niedziela to punkt kulminacyjny charytatywnych działań, czyli licytacje podczas Pikniku w Mostkach. Do zdobycia m.in. lot balonem w towarzystwie kapitana Ekantor.pl Falubazu i wyścigi kartingami z naszymi zawodnikami. - Chcemy w ten sposób pomóc Frankowi Kucy, który jest podopiecznym naszej fundacji – mówi Prezes Fundacji Falubaz Pomaga, Senator Robert Dowhan. W Mostkach zachęcamy też do udziału w akcji Oddajemy krew bez hamulców, którą zapoczątkowali kibice i zawodnicy rzeszowskiej Stali. Każdy krwiodawca otrzyma upominek.