Aktualności

Falubaz zagra w finale WOŚP

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra co roku aktywnie włączają się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę, kiedy to w naszym kraju odbędzie się już 27. finał WOŚP.

W niedzielę falubazowe akcenty spotkać będzie można w wielu miejscach naszego województwa. Najwięcej Falubazu będzie oczywiście w Zielonej Górze. W samo południe na zielonogórskim deptaku kwestować będzie Andrzej Huszcza. Legendę zielonogórskiego żużla spotkać będzie można także później w hali CRS, gdzie wspólnie z naszymi juniorami weźmie udział w IV Orkiestrowym Lubuskim Maratonie Indoor Cycling. 

Około godziny 20:00 na scenie głównej zielonogórskiego finału pojawi się Patryk Dudek, który pomoże w licytacji zaproszenia na kolację w towarzystwie DuZersa oraz Sławomira Dudka w Pubie Szach-Mat. Podczas finału w Zielonej Górze licytowane będą także m.in.: kevlar Martina Vaculika z cyklu Grand Prix, kevlar Patryka Dudka z cyklu Speedway Best Pairs, kolację z Piotrem Protasiewiczem oraz okolicznościowy plastron Falubazu z podwójnym zaproszeniem na wybrany mecz w sezonie 2019.

Bardzo dużo będzie się działo także podczas finału w Czerwieńsku, gdzie gośćmi specjalnymi będą Sebastian Niedźwiedź oraz Tomasz Walczak. Tu również licytowany będzie okolicznościowy plastron z zaproszeniem, a także m.in. bluza przekazana przez "Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz".

Okolicznościowe plastrony Falubazu licytowane będą także w Sulechowie, Gozdnicy, Kożuchowie, Lipinkach Łużyckich, Łagowie, Nowej Soli, Nowogrodzie Bobrzańskim, Otyniu, Sławie, Krośnie Odrzańskim oraz Szprotawie.