Aktualności

Falubazowy Mikołaj w zielonogórskim szpitalu

6 grudnia zainaugurowana została X edycja Falubazowych Mikołajek, największej w regionie świątecznej akcji charytatywnej. Najmłodszych pacjentów zielonogórskiego szpitala odwiedzili Patryk Dudek, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder oraz MotoMysz. W rolę pomocnika Falubazowego Mikołaja wcielił się dziś także Adam Skórnicki, a Piotr Protasiewicz w swoju Świętego Mikołaja odwiedził uczniów w Ochli.

Falubazowa czapka zimowa, plakat z drużyną Super Falubazu, słodycze oraz niespodzianki od partnerów akcji - pierwsze bogate paczki od Falubazowego Mikołaja wręczone. Patryk Dudek, Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder i MotoMysz wcielili się dziś w pomocników Świętego Mikołaja i odwiedzili dziecięce oddziały szpitala w Zielonej Górze. Tym samym zainaugurowana została największa charytatywna akcja świąteczna w naszym regionie. W ciągu najbliższy dni żużlowcy oraz kibice odwiedzą dzieci w kilkunastu miejscowościach i rozdadzą 2000 paczek!


Popołudniu Falubazowy Mikołaj wspólnie z trenerem Adamem Skórnickim odwiedził podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze. Tam poza paczkami wręczył zaproszenie na jedno ze spotkań ligowych przy W69 w sezonie 2019. W tym roku podobne zaproszenia zostaną przekazane wszystkim placówkom opiekuńczym, które pojawią się na trasie Falubazowego Mikołaja


Czwartek był także pracującym dniem dla Piotra Protasiewicza, który w stroju Świętego Mikołaja odwiedził uczniów Zespołu Szkół w Ochli.