Aktualności

Firma FAST wspiera zielonogórski żużel

Firma FAST oraz Falubaz Zielona Góra kontynuują współpracę. W sezonie 2024 ten znany i ceniony producent chemii budowlanej będzie wspierał zielonogórskich żużlowców w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

- Jesteśmy dumni, że możemy dalej wspierać Falubaz, szczególnie teraz, w tak ważnym momencie, jakim jest powrót do Ekstraligi – mówi Paweł Pomykała, Prezes Zarządu FAST. - Cała załoga FAST jest zaangażowana w kibicowanie drużynie i wierzymy, że odniesie ona wiele sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Współpraca FAST i Falubazu obejmuje działania marketingowe i promocyjne. W ramach nowej kampanii reklamowej, która pojawi się w kwietniu w przestrzeni miejskiej Zielonej Góry, żużlowcy w oryginalny sposób promować będą nowe punkty sprzedaży FAST w Zielonej Górze.

- Współpraca z firmą FAST przebiega na bardzo wysokim poziomie, o czym niebawem nasi kibice się przekonają. Wsparcie takiego partnera motywuje nas do wielu ciekawych działań w zakresie sportu i biznesu - mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała

- Jesteśmy przekonani, że wspólne działania z Falubazem przyniosą korzyści, zarówno drużynie, jak i naszym klientom – dodaje Paweł Pomykała. - Zapraszamy wszystkich do kibicowania Falubazowi w Ekstralidze!.