Aktualności

Gala KSF24 - prezentacja drużyny | Dystrybucja wejściówek

Na to wydarzenie zielonogórscy kibice czekają z niecierpliwością. 22 marca w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny na sezon 2024!

- Przedsezonowa prezentacja to zawsze ważny moment dla całej drużyny. Dla mnie będzie to wyjątkowe wydarzenie, bowiem po raz pierwszy wezmę w niej udział już nie w roli zawodnika. Mimo to, nie mogę się już tego dnia doczekać. Liczę, że hala CRS 22 marca wypełni się do ostatniego miejsca - mówi Piotr Protasiewicz, dyrektor sportowy Falubazu.

Wstęp na to wydarzenie będzie bezpłatny, a wejściówki odebrać będzie można już od czwartku 14 marca.

Pierwszeństwo dla karnetowiczów
W pierwszej kolejności wejściówki odbierać będą mogli wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2024. Możliwe będzie to od czwartku 14 marca od godziny 10:00 do piątku 15 marca do godziny 18:00 wyłącznie w stacjonarnym Sklepie Kibica przy W69. Dla każdego karnetowicza przeznaczona będzie jedna wejściówka.

Dystrybucja otwarta
W sobotę 16 marca od godziny 10:00 uruchomiona zostanie otwarta dystrybucja wejściówek dla pozostałych kibiców. Będzie je można odbierać w serwisie biletynafalubaz.pl a także w stacjonarnym Sklepie Kibica przy W69, który tego dnia będzie wyjątkowo otwarty do godziny 16:00.