Aktualności

Gala KSF24 już w piątek 

To będzie niezapomniany wieczór w Zielonej Gorze i największa żużlowca prezentacja przed sezonem 2024. Gala KSF24 już 22 marca o 19.00 w hali Centrum Rekracyjno-Sportowego. 

Najważniejsze informacje przed prezentacją 
18:15 - otwarcie wejścia na halę CRS
18:45 - prezentacja szkółki Falubaz Junior 
18:50 - prezentacja najmłodszych juniorów
19:00 - oficjalne otwarcie Gali KSF24

Kibice czekali na to wydarzenie z niecierpliwością, co pokazało zainteresowanie bezpłatnymi wejściówkami. W sklepie kibica i przez stronę biletynafalubaz.pl rozeszły się one w mgnieniu oka. - Na żużel do Zielonej Góry przyjeżdżam od 22 lat i już nie mogę się doczekać pierwszego ścigania, a prezentacja to taki fajny wstęp do sparingów i meczów - mówi Bartłomiej Kowalczyk. 

Formuła wydarzenia i atrakcje dla kibiców do piątku pozostaną tajemnicą, ale już dziś możemy przekazać, że galę poprowadzą doskonale znani prezenterzy Anita Mazur i Tomasz Lorek. To jednak nie koniec wszystkich niespodzianek.

- Szykuje się wielkie show, które zyska też fantastyczną oprawę świetlną oraz muzyczną, bo zagra zielonogórski rockowy zespół Concussion oraz znany z meczów żużlowych przy W69 DJ Osa. Jestem przekonany, że kibice zapamiętają to wydarzenie na długo - podkreśla  Michał Kociński z zielonogórskiego klubu. 

Żużlowcy zaprezentują się na dwóch scenach. Na początek pojawią się adepci ze szkółki Falubaz Junior, następnie nasi najmłodsi licencjonowani juniorzy, a głównych bohaterów tego sezonu, czyli zawodników pierwszej drużyny, zobaczycie w zupełnie nowej odsłonie.  - Sami nie możemy się tego doczekać. Zapowiada się mega ciekawe wydarzenie - mówi Jarosław Hampel.

- Będzie się działo, dlatego nie może was zabraknąć. Pokażcie, że kibice są naszą wielką siłą i wsparciem - dodaje dyrektor sportowy ZKŻ SSA Piotr Protasiewicz.

Niespodzianka dla karnetowiczów

Na specjalnym stoisku Abilet.pl, które znajdować się będzie w okolicach szatni, karnetowicze odebrać będą mogli żółto-biało-zieloną opaskę, która może przydać się w dalszej części sezonu. Aby odebrać opaskę, nalezy okazać karnet na sezon 2024, lub potwierdzenie jego zakupu.
 
Transmisja w FalubazTV i TVP3
 
Transmisję z Gali KSF24 kibice będa mogli obejrzeć na kanale FalubazTV w serwisie YouTube (od 18:45), ale także na antenie TVP3 Gorzów Wielkopolski (od 19:00). To nie wszystko. Transmisję z Gali KSF24 obejrzeć będzie można także w serwisie sport.tvp.pl a także w aplikacji TVP GO. Początek godzina 19:00.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia tego ważnego wydarzenia.