Aktualności

Hampel i Kaczorex gośćmi Strefy Falubaziaka przed meczem ze Spartą

Jarosław Hampel i Michał Kaczorowski będą gośćmi specjalnymi niedzielnej Strefy Falubaziaka. Przed meczem ze Spartą Wrocław sprawdzimy więc co łączy żużel z poppingiem.

Przed Jarosławem Hampelem dodatkowe tygodnie odpoczynku od ścigania. Wszystko po to, aby w jak najlepszej formie wrócić na tor. Aktualnie Jarek kontynuuje rehabilitację, której bardzo ważna część będzie miała miejsce w niedzielę przy W69. Nie od dziś wiemy, że wsparcie kibiców to jedna z najlepszy form powrotu do wysokiej dyspozycji. Wasza wizyta w Strefie Falubaziaka przed meczem ze Spartą Wrocław może znacznie przyspieszyć leczenie Jarka. Od godziny 18:00 do 19:00 Jarek będzie dostępny dla wszystkich, zarówno młodych jak i starszych kibiców. Autografy i wspólne zdjęcia? Żaden problem. Druga taka okazja może się już nie nadarzyć. Kto wie, być może kolejne na kolejnym meczu ligowym w Zielonej Górze Jarka zobaczymy już na torze?

Drugą gwiazdą przedmeczowej Strefy Falubaziaka będzie Kaczorex. Pod tym pseudonimem ukrywa się Michał Kaczorowski, topowy tancerz poppingu w Europie, zwycięzca programu Got to dance. On również w Strefie Falubaziaka pojawi się o godzinie 18:00, a oto co potrafi: