Aktualności

8 października III Memoriał Rycerzy Speedwaya

To będzie jedno z najważniejszych wydarzenie związanych z obchodami 70-lecia sportu żużlowego w Zielonej Górze. 8 października, dzień przed meczem Polska - Reszta Świata, na torze przy W69 rozegrany zostanie III Memoriał Rycerzy Speedwaya. To turniej upamiętniający tragicznie zmarłych żużlowców Falubazu: Bogdana Spławskiego, Wiesława Pawlaka, Andrzeja Zarzeckiego, Artura Pawlaka oraz Rafała Kurmańskiego.

Sobotnia impreza będzie już trzecią edycją Memoriału Rycerzy Speedwaya. Pierwszy turniej w sezonie 2014 wygrał Piotr Pawlicki. Rok temu najlepszy okazał się Alex Zgardziński. Wychowanek naszego klubu będzie miał w tym roku okazję powtórzyć swój wyczyn. Alex z pewnością będzie jednym z faworytów październikowego turnieju. Najciekawiej zapowiada się jednak występ dwójki świeżo upieczonych zawodników Falubazu. Dla Mateusza Tondera i Jakuba Osyczki będą to pierwsze oficjalne zawody żużlowe.

Turniej rozpocznie się w sobotę 8 października o godzinie 15:00. Wstęp na zawody w cenie 10 złotych. Przy wejściu na trybuny każdy z kibiców otrzyma bezpłatny program zawodów.

Bilety na Memoriał Rycerzy Speedwaya dostępne będą tylko w sklepach kibica w Focus Mall oraz w CH Auchan od środy 5 października, oraz w dniu zawodów w kasach przy wejściu na sektory K1-10.
 
Kibicom zostaną udostępnione sektory K1 oraz K2.
 
Cena biletu: 10 zł
 
Posiadacze karnetów z sezonu 2016 wchodzą na zawody za darmo przy użyciu Kart Kibica. Dzieci do 13 roku życia na darmowe zaproszenia wydawane w punktach sprzedaży
 
Kasy czynne w dniu zawodów od godziny 14:00