Aktualności

indeKSFalubaziaka. W niedzielę pierwsze zaliczenie

Wraz z początkiem nowego sezonu ligowego ruszamy z nowym projektem, skierowanym dla najmłodszych kibiców. W niedzielę w Strefie Falubaziaka rozdamy pierwszych 300 Indeksów.

Indeks Falubaziaka to najnowszy projekt skierowany do najmłodszych kibiców naszej drużyny. Na meczu ze Spartą Wrocław pierwszych 300 szczęśliwców otrzyma darmową unikatową książeczkę, w której będzie odnotowywać swoje obecności na meczach z udziałem żużlowców i piłkarzy Falubazu.

Począwszy od 10 kwietnia, podczas każdego kolejnego spotkania ligowego naszych drużyn, każdy posiadacz Indeksu Falubaziaka otrzyma pieczątkę, która będzie potwierdzeniem jego obecności na stadionie. Im więcej pieczątek pojawi się w indeksie młodego kibica, tym więcej szans na wygranie atrakcyjnej nagrody.

Wydrukowane w All-service indeksy Falubaziaka to jednak nie tylko miejsce na pieczątki. Na stronach książeczki, każdy młody kibic znajdzie również 10 zasad Falubaziaka, a także miejsce na autografy naszych zawodników.

10 kwietnia na meczu ze Spartą Wrocław Indeksy rozdawane będą w specjalnym punkcie w Strefie Falubaziaka. Tam też będzie można otrzymać pierwszą pieczątkę.