Aktualności

Kocham Falubaz . Wspieram Fundację Falubaz Pomaga

Podaruj 1% dla Fundacji Falubaz Pomaga i jej podopiecznych. Zbiórki i licytacje dla chorych dzieciaków, tysiące paczek dla potrzebujących, spotkania z żużlowcami w placówkach opiekuńczo-wychowawczych – to główne działania  Fundacji Falubaz Pomaga. Teraz możemy razem jeszcze więcej, mocniej, bardziej! Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego za 2017 rok dla Fundacji Falubaz Pomaga. Dzięki temu hasło Kocham Falubaz nabierze pełniejszego  znaczenia.

Numer KRS: 0000458164

Pod opieką Fundacji Falubaz Pomaga znajdują się głównie dzieci z lubuskich domów dziecka, a także chorzy kibice naszej drużyny, dla których organizujemy zbiórki i licytacje.

– Dla nas, rodziców, nie ma nic cenniejszego niż dzieci. Gdy zmagają się z takim dramatem, jak choroba czy wypadek, przekazujemy im pieniądze na leczenie oraz rehabilitację. Od kilku lat każdy z nas może także wspierać słabszych, chorych, potrzebujących przeznaczając swój 1% na organizację pożytku publicznego. Zachęcam Was, by była to Fundacja Falubaz Pomaga – mówi kapitan zielonogórskiej drużyny Piotr Protasiewicz.

W rocznym zeznaniu podatkowym w części „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” w rubrykę „Numer KRS” wystarczy wpisać: 0000458164, a w rubrykę „Wnioskowana kwota” wartość 1% należnego podatku dochodowego za 2017 rok! Jeśli chcesz wesprzeć konkretnego podopiecznego Fundacji Falubaz Pomaga, w informacji uzupełniającej wpisz jego imię i nazwisko.