Aktualności

#KSF2k17 Falubazowy Narodowy, Derby i 2. Rajd Rowerowy

Końcówka grudnia to zazwyczaj czas podsumowań kończącego się roku. Dziś drugi z trzech artykułów w których przypomnimy sobie najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich dwunastu miesiącach.

MAJ

Dobry występ Alexa Zgardzińskiego w finale Srebrnego Kasku. Nasz junior na torze w Krośnie wywalczył dziś 11 oczek. Do miejsce na podium zabrakło mu tylko jednego punktu. Więcej

Świetne widowisko w Warszawie zaprezentowali nam żużlowcy ścigający się o tytuł Mistrza Świata. W zawodach wzięła udział dwójka naszych zawodników, Jason Doyle i Patryk Dudek. Więcej

Tysiące kibiców marzyło, by na Stadionie Narodowym usłyszeć „Mazurka Dąbrowskiego”. Najbliżej sukcesu był Maciej Janowski, który zajął drugie miejsce w drugiej rundzie Grand Prix. Pozostali Polacy i ich fani mogą czuć niedosyt. Więcej

Od kilku dni przejeżdżając Trasą Północną w Zielonej Górze podziwiać można efektowne 50-metrowe falubazowe graffiti, na którym poza barwami widnieje także duży napis Falubaz Zielona Góra oraz herb miasta i mycha w kole. Więcej

Kilkunastu chłopców, marzących o żużlowej karierze, wzięło wczoraj udział w pierwszym etapie naboru do szkółki Falubazu Zielona Góra, który odbył się w Pensjonacie Gregor w Zielonej Górze. Więcej

W Zielonej Górze powstanie rondo i pomnik Andrzeja Huszczy! Informację tę potwierdził na konferencji prasowej Prezydent Miasta Zielona Góra - Janusz Kubicki. Udział w niej wzięli także prezes ZKŻ SSA - Zdzisław Tymczyszyn, oraz legenda zielonogórskiego żużla - Andrzej Huszcza. Więcej

Świetne występy zielonogórskich reprezentantów w Grand Prix Łotwy w Daugavpills. Zarówno Patryk Dudek jak i Jason Doyle pojechali w biegu finałowym. W nim na drugim miejscu przyjechał DuZers. O wielkim pechu może mówić Australijczyk, który zanotował defekt jadąc na trzeciej pozycji. Więcej

Po raz kolejny świetne widowisko oglądaliśmy podczas Derbów pomiędzy zespołami z Zielonej Góry i Gorzowa. Po kapitalnej walce na torze Falubaz remisuje ze Stalą 45:45 i wywozi z terenu rywala punkt ligowy. Więcej

CZERWIEC

Emocje do ostatniego biegu i wygrana Falubazu 48:42! Takie mecze zapadają w pamięci na bardzo długo. Zielonogórzanie przegrywali już 10 punktami, aby po wspaniałej końcówce odnieść arcyważne zwycięstwo. Więcej

Bez niespodzianki w zaległym meczu czwartej rundy PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie pokonali na własnym torze Włókniarza Częstochową 53:37. Świetny mecz odjechała trójka naszych liderów Hampel, Protasiewicz i Doyle. Więcej

Zwycięstwo Jasona Doyla w Grand Prix Czech w Pradze. Po słabszym początku Australijczyk znalazł odpowiednie ustawienia i pewnie wygrał finałowy bieg! Czwarte miejsce w turnieju zajął Patryk Dudek. Więcej

O losach wyniku w Grudziądzu zdecydował bieg 15., w którym podwójne zwycięstwo przywiozła para Piotr Protasiewicz - Jason Doyle. Falubaz Zielona Góra wygrywa na wyjeździe z GKM 47:43. Więcej

Zielonogórzanie po zaciętym spotkaniu zwyciężyli w Grudziądza, a trener Falubazu ocenił postawę swoich podopiecznych i zdradził kto jest bohaterem tego meczu. Więcej
 
Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do pokazywania rozgrywek PGE Ekstraligi aż do 2021 roku. Zgodnie z nową umową od 2019 roku wszystkie mecze najlepszej żużlowej ligi świata dostępne będą tylko w nc+. Więcej
 
Kapitalne spotkanie rozegrali zawodnicy Falubazu Zielona Góra na torze w Toruniu! Zielonogórzanie przegrywali już sześcioma punktami, jednak świetna końcówka i decydujący 15. bieg dał dwupunktowe zwycięstwo. Więcej
 
Start do 15 biegu meczu w Toruniu przy wyniku 42:42. Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz ze strony Falubazu, Greg Hancock i Chris Holder w drużynie Apatora. Niewyobrażalne emocje i olbrzymia radość w parku maszyn. Więcej
 
Znów mogliśmy cieszyć się z fantastycznej jazdy Patryka Dudka i Jasona Doyla w kolejnej rundzie Grand Prix, która tym razem rozegrana została w duńskim Horsens. Więcej
 
Zwycięska passa Falubazu zakończona. Zielonogórzanie przegrali z leszczyńską Unią 42:48 i w całym dwumeczu to Byki okazały się zdecydowanie lepsze. Więcej
 

LIPIEC

 
Biało-Czerwony wieczór! Na torze w Lesznie Żużlowa Reprezentacja Polski w pięknym stylu wywalczyła tytuł Drużynowych Mistrzów Świata. Jednym z liderów naszej drużyny był Patryk Dudek! Więcej
 
Tłumy kibiców, setki podpisanych plakatów i rozdanych autografów oraz fundusze zebrane na Falubazową Wyprawkę to efekt dziewiątego Pikniku z Falubazem – imprezy, na którą wielu kibiców czeka cały rok. Więcej
 
ROW Rybnik osłabiony brakiem Grigorija Łaguty zawiesił zielonogórzanom wysoko poprzeczkę i do połowy spotkania był na prowadzeniu. Końcówka meczu należała jednak do żółto-biało-zielonych i Falubaz w ostateczności wygrywa 49:41 zdobywając dwa ligowe punkty. Więcej
 
Bardzo dobre informacje dla wszystkich kibiców piłkarskiego Falubazu. W sezonie 2017/2018 nasza drużyna nadal grać będzie w trzecioligowych rozgrywkach! Publikujemy oświadczenie zarządu zielonogórskiego klubu. Więcej

Świetne zawody w szóstej rundzie Grand Prix w Cardiff. Jason Doyle zajął drugie miejsce w finałowym biegu, natomiast Patryk Dudek ponownie wystąpił w półfinale. Więcej

Zielonogórski duet Piotr Protasiewicz i Jarosław Hampel zdobyli dziś na torze w Ostrowie Wielkopolskim srebrny medal Mistrzostw Polski Par Klubowych! Kapitan Falubazu zdobył 12 punktów, natomiast Jarek 9 oczek. Więcej

Pewne zwycięstwo Falubazu w zaległym meczu z GKM Grudziądz. Spotkanie rozgrywane było w coraz mocniej padającym deszczu. Ostatecznie sędzia zawodów zdecydował się je przerwać po ośmiu biegach. Więcej

Polska Reprezentacja zdobyła złoty medal w zawodach The World Games na torze we Wrocławiu. Na drugim miejscu uplasowali się Australijczycy, a to za sprawą świetnej jazdy Jasona Doyla. Więcej

Zielonogórzanie ulegli na wyjeździe z ekipą spod Jasnej Góry, Włókniarzem Częstochowa 40:50. Falubaz zdołał obronić punkt bonusowy. Więcej

SIERPIEŃ

Falubazowa rodzina po raz drugi wsiadła na rowery i wspólnie przejechała ulicami Zielonej Góry. Za nami 2 Falubazowy Rajd Rowerowy, który przyciągnął kibiców z całej Polski. Więcej

Nie było niespodzianki w meczu XII rundy PGE Ekstraligi. Zielonogórski Falubaz na swoim torze bez większych problemów pokonał rybnicki ROW. Więcej

Świetne widowisko przy W69. 92. Derby Ziemi Lubuskiej nie zakończyły się rozstrzygnięciem i obie drużyny zdobyły po jednym ligowym punkcie. Więcej

Patryk Dudek okazał się najlepszym zawodnikiem Falubazu w rozegranych w Gdańsku Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi. Więcej

Znamy już pary półfinałowe w play-offach! Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu nad Spartą Wrocław, kończymy rundę zasadniczą na pierwszą miejscu. Naszym rywalem będzie drużyna na czwartej lokacie, czyli Unia Leszno. Więcej

Udane występy naszych zawodników w Grand Prix Polski na torze w Gorzowie. Patryk Dudek i Jason Doyle pojechali w biegu finałowym i stanęli na podium. Więcej

TOP 5 FalubazTV