Aktualności

Majówka z Falubazem (01.-03.05)

Rozpoczynająca się dzisiaj majówka będzie obfitowała w sportowe wydarzenia z udziałem naszych sportowców. Rozpoczynamy meczem piłkarzy KS Falubazu, a zakończymy turniejem MPPK z udziałem duetu Falubazu.

Sportowa Majówka z Falubazem rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Sulechowskiej. KS Falubaz zmierzy się tym razem z Polonią Głubczyce, drużyną zajmujacą ostatnie miejsce w tabeli. Liczymy na przerwanie niekorzystnej passy i pierwsze zwycięstwo na wiosnę. Wieczorem w Pile towarzyski mecz Polska - Australia. W drużynie Biało-Czerwonych jedzie Patryk Dudek.

Środa to inauguracja rozgrywek duńskiej Superligi. Na torze zobaczymy Michaela Jepsena Jensena oraz Madsa Hansena. Początek spotkań o godzinie 18:30.

W czwartek trzymamy kciuki za parę Falubazu Piotr Protasiewicz - Patryk Dudek, która powalczy w finale Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zielonogórzanie bronić będą srebrnych medali wywalczonych w sezonie 2017.

01.05 Wtorek
16:00 III liga piłki nożnej, KS Falubaz Zielona Góra - Polonia Głubczyce, stadion przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze
18:00 mecz towarzyski, Polska - Australia, stadion żużlowy w Pile

02.05 Środa
18:30 duńska Superliga, Grindsted Speedway Klub (Michael Jepsen Jensen) - Slangerup Speedway Klub
18:30 duńska Superliga, Esbjerg Vikings - Region Varde Elitesport (Mads Hansen)

03.05 Czwartek
14:45 Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych, Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek, stadion żużlowy w Ostrowie Wielkopolski