Aktualności

Moto Show i Turbo Kozak z Falubazem już w sobotę

Ekscytująco zapowiada się najbliższy weekend w Zielonej Górze. W niedzielę przy W69 będziemy świadkami inauguracji rozgrywek ligowych, czyli meczu ze Spartą Wrocław. Natomiast dzień wcześniej żużlowcy Falubazu wezmą udział w otwarciu sezonu motocyklowego.

Najlepsi polscy zawodnicy, uczestnicy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, w tym zdobywca Pucharu Polski Supermoto C2 Krzysztof Pankowski, pojawią się w sobotę 9 kwietnia od godziny 11.00 na parkingu pod Centrum Rekreacyjno-Sportowym na Moto Show. To niebywała okazja, by mieszkańcy naszego miasta zobaczyli fantastyczne motocykle, tylko w zeszłym roku było ich ponad 600. Organizatorzy – Makro Team i Zielonogórski Klub Motocyklowy Bachus zaplanowali m.in. widowiskowy pokaz palenia gumy, pokaz stuntu na placu i liczne konkursy. – Nie może nas zabraknąć, gdy zielonogórscy motocykliści zaczynają sezon, dlatego imprezę uświetnią trener Marek Cieślak, Jarosław Hampel oraz dziewczyny z Grupy F16. Warto się tam pojawić, by już w przeddzień wielkiego żużlowego święta spotkać się ze swoimi sportowymi idolami – mówi dyrektor marketingu w zielonogórskim klubie Marcin Grygier.

Po zakończeniu pikniku motocyklowego od 13.00 tuż obok hali CRS, bo na boisku przy ul. Sulechowskiej, można będzie sprawdzić, kto jest prawdziwym piłkarskim turbo kozakiem. Do wygrania w rodzinnych sportowych zmaganiach są bilety na inauguracyjny pojedynek Falubazu i kilkadziesiąt innych nagród. Głównym punktem pikniku piłkarskiego będzie czwartoligowy na mecz KS Falubazu Zielona Góra ze Spójnią Ośno Lubuskie. Będzie to idealna okazja do rozgrzania się przed niedzielnymi emocjami żużlowymi.