Aktualności

Najważniejsze informacje przed meczem z GKM Grudziądz

Już jutro PGE Ekstraliga wraca na stadion w Zielonej Górze. O godzinie 19:30 rozpocznie się pojedynek Falubazu Zielona Góra z GKM-em Grudziądz. Oto najważniejsze informacje organizacyjne dla kibiców wybierających się na stadion.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – GKM GRUDZIĄDZ
07.08.2016

Otwarcie kas przy stadionie 16:00
Otwarcie punkty akredytacyjnego 17:00
Otwarcie bram 18:15
Otwarcie Strefy Falubaziaka 18:15
Próba toru 19:00
Prezentacja drużyn 19:15
Pierwszy bieg 19:30

SKŁADY AWIZOWANE

GKM Grudziądz:
1. Antonio Lindback
2. Peter Ljung
3. Rafał Okoniewski
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artiom Laguta
6. Marcin Nowak

Falubaz Zielona Góra:
9. Patryk Dudek
10. Aleksandr Loktaev
11. Jason Doyle
12. Andriy Karpov
13. Piotr Protasiewicz
14.
15. Krystian Pieszczek

BILETY

Bilety kupić można już teraz pod adresem www.biletynafalubaz.pl oraz w następujących punktach stacjonarnych:
- Sklepy Kibica w Focus Mall oraz Auchan,
- Wszystkie sklepy Intermarche w Zielonej Górze,
- Park Krasnala w Nowej Soli,
- Sklep AS w Żarach na ulicy Podchorążych 5,
- Sklep Spar na Osiedlu Łużyckim w Świebodzinie,

Ceny biletów:

Sektory: K1 – K10, B – G, H1 – H3
Bilet normalny – 35 zł
Bilet ulgowy – 25 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektory: I - J, A1 – A2
Bilet normalny – 45 zł
Bilet ulgowy – 35 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł

Sektor VIP:
Bilet normalny – 150 zł
Bilet dziecięcy – 10 zł

Bilety rodzinne na sektor C:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 36 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 37 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 38 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 39 zł
1 os. dorosła + 5 dzieci – 40 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 61 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 62 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 63 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 64 zł

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24 roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13 roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

Bilety rodzinne można kupić tylko na sektor C.

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł na sektor C

ZKŻ SSA zastrzega sobie prawo zmiany daty lub (i) godziny meczu.

ATRAKCJE PODCZAS MECZU

Przed niedzielnym meczem z MRGARDEN GKM Grudziądz zapraszamy wszystkich kibiców do Strefy Falubaziaka.

W Strefie Falubaziaka przewidzieliśmy wiele atrakcji dla naszych najmłodszych kibiców. Oprócz standardowych animacji – kolorowanek, stołów do kapsli, malowania szalików specjalnymi pastelami od firmy Pentel i wizyty Motomyszy przygotowaliśmy specjalne boisko do sqasha, gdzie najmłodski kbiice będą mogli sprawdzić swoje umiejętności pod okiem instruktorów Hasta La Vista Zielona Góra. Na wszystkie dzieci, które wezmą udział w naszych zabawach przewidziane są lody od firmy Nordis.

Mecz z MRGARDEN GKM Grudziądz będzie także kolejną okazją do zdobycia pieczątki w Indeksie Falubaziaka. Dotychczas rozdaliśmy około 1000 indeksów. W piątek młodzi kibice będą mieli okazję zdobyć kolejną pieczątkę potwierdzającą udział w imprezie.

Ciekawe nagrody do wygrania
W przerwach między biegami, wśród wszystkich kibiców na stadionie, wylosowane będą atrakcyjne nagrody. Hotel Gołębiewski przekazał podwójne zaproszenie na weekendowy pobyt w Karpaczu. Kibice będą mogli także wygrać dwa zegarki firmy Timemaster ufundowane przez zielonogórski sklep Marad Zegarki. Na smaczny poczęstunek zaproszą natomiast restauracje Myagi Sushi oraz Brooklyn Burger.

FALUBAZ POMAGA

Podczas meczu z MRGARDEN GKM Grudziądz razem z kibicami przeprowadzimy zbiórkę dla pana Andrzeja Matacza, chorego na stwardnienie zanikowe boczne. Jednocześnie w Strefie Falubaziaka będziemy zbierać artykuły szkolne, które pod koniec wakacji jako Falubazowa Wyprawka trafią do potrzebujących dzieci.

WEJŚCIE NA STADION

Każda strefa zielonogórskiego stadionu ma przydzielone dla niej wejście. Jest to ważne z tego powodu, że posiadacz karnetu/biletu na dany sektor dotrze do niego tylko i wyłącznie wejściem dedykowanym temu sektorowi. Wejścia na stadion obsługuje elektroniczny system dostępu, który przy wejściu  weryfikuje poprzez sczytanie danych z kart kibica lub kodu kreskowego z biletu.

- Wejściem 1 (W1) wchodzą kibice, którzy posiadają karnety/bilety na sektory K1 - K10.

- Wejściem 2 (W2) mogą wejść osoby posiadające wejściówki na sektory I - J oraz Media.

- Wejście 3 (W3) przeznaczone jest dla kibiców drużyny gości.

- Wejściem 4 (W4) wchodzą kibice posiadający karnety/bilety na sektory D - H3.

- Wejście 5 (W5) przeznaczone jest dla osób posiadających wejściówki na sektory A1, A2, B oraz C.

- Wejście 6 (W5) to wejście dla posiadaczy karnetów i biletów na sektor VIP.

- Posiadacze platynowych kart wchodzą bramą od strony ul. Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.

W przypadku problemów z wejściem na W69 każdy posiadacz wejściówki może skorzystać z pomocy kas reklamacyjnych w których na bieżąco rozwiązywane wszystkie problemy. Punkty reklamacyjne zlokalizowane są przy wejściu W2 oraz w ostatniej kasie przy wejściu W4.

W trakcie meczu informacji w zakresie ruchu, poruszania się wokół stadionu i na nim udziela policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

WZGLĘDY BEZPIECZEŃSTWA

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu, będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu, nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz ZKŻ SSA zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli na mecz pieszo lub wybrali komunikację miejską. Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń których należy się dostosować.

W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień. Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA. Za jego złamanie, m. in. wejście w strefy niedozwolone, jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach mogą być przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring, obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.