Aktualności

NovyHotel Sponsorem Tytularnym Falubazu Zielona Góra w sezonie 2024

NovyHotel Falubaz Zielona Góra - pod taką nazwą zielonogórscy żużlowcy powalczą o jak najlepsze wyniki w PGE Ekstralidze w sezonie 2024.

W ramach współpracy sponsoringowej NovyHotel zyskał prawa posługiwania się tytułem sponsora tytularnego zielonogórskiej drużyny. Marka będzie obecna, m.in. na nośnikach reklamowych podczas domowych i wyjazdowych meczów w PGE Ekstralidze, na strojach teamowych i w innych promocyjnych rozwiązaniach, dzięki którym zyska na rozpoznawalności.

– Jesteśmy długoterminowym partnerem, a bardzo ważnym elementem misji naszej firmy jest wspieranie rozwoju zielonogórskiego żużla. Wierzymy, że zielonogórscy żużlowcy odniosą w tegorocznych rozgrywkach sukces na miarę swoich ambicji i potencjału - zaznacza właściciel marki NovyHotel i prezes firmy Stelmet S.A. Stanisław Bieńkowski

Obiekt należy do zarządzanej przez prezesa S. Bieńkowskiego firmy Stelmet S.A., która od dawna wspiera zielonogórski sport i jest jednym z akcjonariuszy ZKŻ SSA. 

- To partnerstwo to dla nas bardzo ważne przedsięwzięcie. Cieszymy się, że możemy reprezentować tę nową markę w najlepszej żużlowej lidze świata. Pozyskanie sponsora tytularnego to konsekwencja wieloletniego budowania marki Falubazu. W klubie od lat pracujemy nad tym, by zapewnić naszym partnerom, sponsorom rozpoznawalność i pokazać, jak istotna jest w obecnym świecie kooperacja sportu i biznesu - dodaje prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

NovyHotel to zupełnie nowy obiekt na hotelowej mapie miasta, ale żużlowcy już zdążyli go doskonale poznać. - To świetny hotel, bardzo nowoczesny, zapewniający gościom olbrzymi komfort i wygodę. Zdecydowanie polecam to miejsce! - mówi kapitan drużyny Przemysław Pawlicki.

NovyHotel mieści się przy ul. Gorzowskiej 16. To nowoczesny obiekt z doświadczoną obsługą, dlatego spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości, którzy mają do dyspozycji 50 nowych pokoi, 60 miejsc parkingowych oraz restaurację ze znakomitym menu.