Aktualności

Piotr Protasiewicz: Dla mnie to rzecz wyjątkowa

Firma Pentel i Piotr Protasiewicz to od 20 lat nierozłączne ogniwa. Mało który kibic potrafi wyobrazić sobie kapitana Ekantor.pl Falubazu bez charakterystycznego loga firmy z Osielska pod Bydgoszczą.

Współpraca zapoczątkowana w 1998 roku przyniosła swoje efekty w wynikach osiąganych na torze. Piotr startując w barwach firmy Pentel zdobywał medale na arenach krajowych oraz międzynarodowych. Sezon 2017 będzie dwudziestym rokiem tej współpracy. To absolutny rekord jeżeli chodzi o żużel, a równie długie kontrakty sponsorskie są wyjątkiem w całym świecie sportu.

Dla mnie to rzecz wyjątkowa. Tak rzetelny sponsor i partner, jakim jest firma Pentel, to marzenie wielu sportowców. Mam szczęście, że 20 lat temu zdecydowano się postawić właśnie na mnie. Jestem szczęśliwy, że kolejny sezon będziemy wspólnie pracować. Właściciele firmy Pentel są dla mnie jak rodzina i to nie tylko ta sportowa - przyznał Piotr Protasiewicz.

Firma Pentel to nie tylko sponsor indywidualny Piotra Protasiewicza, ale także zielonogórskiego Falubazu, oraz darczyńca Fundacji Falubaz Pomaga. Kilka dni temu Pentel przekazał na akcję Falubazowe Mikołajki zestawy swoich artykułów, które trafią do świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci.

źródło: pepe.pentel.pl