Aktualności

Piotr Protasiewicz pojedzie w Derbach!

Bardzo dobra informacja przed niedzielnymi Derbami Ziemii Lubuskiej. W meczu tym wystąpi Piotr Protasiewicz. Informację tę PePe przekazał na zakończonej przed chwilą konferencji prasowej.

Piotr 10 maja odniósł kontuzję obojczyka i od tego czasu nie pojawił się na torze. Dzień po upadku w Szwecji przeszedł operację zespolenia złamanej kości oraz rozpoczął rehabilitację. Okazało się, że powrót Piotra na tor nastąpi szybciej, niż to się początkowo wydawało.

Dziś rano PePe zaliczył pierwszy trening na torze i po nim podjął decyzję o występie w niedzielnym spotkaniu.

W środę kontaktowałem się z trenerem i przekazałem mu, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Stu procentowa decyzja podjęta została jednak dopiero po tym jak wsiadłem na motocykl i przejechałem kilka kółek. Bez tego ciężko jest cokolwiek wywróżyć. Dzisiaj rano pojeździłem i wygląda to obiecująco. Wobec tego podjąłem decyzję, że wystartuję w niedzielnym meczu. Jeszcze dzisiaj popołudniu potrenuję z resztą drużyny. Szczerze mówiąc lepiej czuję się na motocyklu, niż kiedy z niego zejdę. Obojczyk mnie nie boli i spokojnie myślę tylko o jeździe - powiedział PePe na dzisiejszej konferencji prasowej.