Aktualności

Pomóżmy Agacie na meczu z Unią Leszno

Nasi kibice wiedzą, że „będąc Falubazem nie idziesz przez życie sam”, dlatego podczas meczu z Unią Leszno odbędzie się zbiórka dla 26-letniej Agaty. W kwietniu, tuż po porodzie dowiedziała się ona, że choruje na nowotwór.

Wszyscy bez wątpienia czekamy na niedzielny mecz z Unią, na którym będzie działo się naprawdę dużo. Przygotowujemy się do tego spotkania już od kilku dobrych dni, żeby uzyskać jak najlepszy efekt i mamy nadzieję, że po raz kolejny udowodnimy, że na żużlowej scenie kibicowskiej jesteśmy numerem jeden.

Spotkanie jest jednak ważne nie tylko ze względu na swoją wagę, ale także na okoliczności - w czasie meczu przeprowadzamy zbiórkę która tym razem NIE BĘDZIE przeznaczona na oprawy, a na leczenie Agaty Pareckiej - młodej dziewczyny dotkniętej złośliwym nowotworem piersi. Agata jest córką jednego z najbardziej znanych kibiców na Falubazie, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - K. ze starej ekipy. Gdy dowiedzieliśmy się o sytuacji, od razu padła szybka decyzja, że pomagamy jak tylko możemy.

My zrobimy wszystko żeby stanąć na wysokości zadania - Was prosimy o to, abyście jak najhojniej wsparli dziewczynę walczącą o każdy dzień i wrzucili Naszym zbiórkowym dziewczynom jak najwięcej do puszek. Tutaj naprawdę liczy się każdy grosz - możemy przeczytać na facebookowym profilu Fanatyków Naszego Falubazu.