Aktualności

Prasó(F)ka 04.08.2016

PrasóFka - czyli przegląd najciekawszych artykułów dotyczących Falubazu oraz speedwaya ogólnie, w największych tytułach prasowych i portalach internetowych.

„Szalony” weekend z Falubazem – w piątek mecz, w sobotę rajd rowerowy, w niedzielę piknik

Kibice ekantor.pl Falubazu maja przed sobą trzy dni, w czasie których będą mogli spędzić bardzo dużo czasu ze swoimi ulubieńcami i to tak podziwiając ich na torze, jak również bawiąc się razem z nimi.

Falubazowy weekend w Zielonej Górze. Kibiców czeka masa atrakcji

Kibiców Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra czeka bardzo atrakcyjny weekend. W piątek drużyna z Winnego Grodu rozegra mecz z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, w sobotę odbędzie się rajd rowerowy, z kolei w niedzielę klub zaprasza na tradycyjny piknik.

Trefny silnik Patryka Dudka już po remoncie. Tuner zdiagnozował usterkę

Patryk Dudek w bieżącym sezonie niezwykle rzadko kończy wyścigi na trzecim lub czwartym miejscu. Tak stało się między innymi podczas wtorkowego meczu Elitserien. Okazuje się, że powodem była awaria silnika.

GKM nie chce ryzykować zdrowia juniora

Młodzieżowiec GKM-u, Mateusz Rujner wznowił w tym tygodniu treningi po kontuzji. Trener Robert Kempiński zamierza dać mu jeszcze szansę w tym sezonie, ale nie weźmie go na piątkowy mecz do Zielonej Góry.