Aktualności

Prasó(F)ka 11.01.2017

PrasóFka - czyli przegląd najciekawszych artykułów dotyczących Falubazu oraz speedwaya ogólnie, w największych tytułach prasowych i portalach internetowych.

Marek Cieślak, Piotr Protasiewicz, Marcin Grygier, Bartosz Zmarzlik

W programie rozmawiamy z trenerem Falubazu Markiem Cieślakiem, kapitanem naszej drużyny – Piotrem Protasiewiczem. Poza tym Marcin Grygier o aktywacji karnetów przed sezonem 2017. Rozmawiamy także z liderem Stali Gorzów – Bartoszem Zmarzlikiem – o gali Przeglądu Sportowego w Warszawie.

Marek Cieślak: Niby wszyscy mnie nie lubią, a wielu i tak mnie chce

- Malkontenci zawsze coś na mnie znajdą. Przyzwyczaiłem się już do udowadniania innym, że nie jestem garbaty - mówi w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Marek Cieślak, trener Ekantor.pl Falubazu i reprezentacji Polski.

XXVII Plebiscyt Tygodnika Żużlowego. Czytelnicy WP SportoweFakty także mogą wziąć udział w głosowaniu. Zapraszamy!

25 lutego 2017 roku rozstrzygnięty zostanie XXVII Plebiscyt Tygodnika Żużlowego na najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy 2016 roku. Tak jak i rok temu, głosować mogą również Czytelnicy WP SportoweFakty.

Na nich można polegać. Od lat w Ekstralidze trzymają dobry, równy poziom

Chciałoby się powiedzieć, że to drużyna siedmiu wspaniałych. Przygotowaliśmy zestawienie siedmiu najlepszych żużlowców Ekstraligi. Co cieszy, znalazło się w nim dwóch Polaków.