Aktualności

Prasó(F)ka 11.08.2016

PrasóFka - czyli przegląd najciekawszych artykułów dotyczących Falubazu oraz speedwaya ogólnie, w największych tytułach prasowych i portalach internetowych.

Jarosław Hampel trenował w Szwecji. Kiedy wróci do ligowego ścigania?

Reprezentant Polski w środę trenował na torze w Vetlandzie. Czy to oznacza szybki powrót do ligowego ścigania? - Nie jest jeszcze gotowy - mówi dla WP SportoweFakty Mikael Wirebrand, menedżer Elit Vetlandy.

Jason Doyle: Chciałbym jeździć w Falubazie w następnych latach

Już jutro (tj. w czwartek) zaległy mecz w ekstralidze żużlowej. Falubaz Zielona Góra zmierzy się w Lesznie z Unią.

Kombinacje z licencjami wychodzą Łoktajewowi bokiem. Rosjanin skazany tylko na polską ligę?

Zawodnik, który powrócił do sportu po rocznej dyskwalifikacji, może wcale nie wystąpić w rodzimej lidze. Startom w barwach Turbiny sprzeciwia się klub będący jego poprzednim pracodawcą.

Unia Leszno męczy się na własnym torze. O bonus będzie trudno

Menedżer Adam Skórnicki przyznaje, że celem Unii na czwartkowy mecz z Falubazem jest nie tylko zwycięstwo, ale i punkt bonusowy. Leszczynianie muszą odrobić 10-punktową stratę z pierwszego spotkania.

Fogo Unia - Ekantor.pl Falubaz: goście obedrą mistrza z marzeń?

Fogo Unia musi wygrać czwartkowy mecz z Ekantor.pl Falubazem, by przedłużyć swoje szanse na znalezienie się w play-offach. Inne rozstrzygnięcie będzie oznaczało, że drużyny z Leszna nie obejrzymy w tym roku w walce o medale.

Pojedynki Unii z Falubazem to gwarancja wielkich emocji

W czwartkowy wieczór w Lesznie miejscowa Fogo Unia zmierzy się z Ekantor.pl Falubazem. Licznik bezpośrednich starć pomiędzy dwoma czołowymi polskimi klubami wynosi 95. W ogólnym rozrachunku wyraźnie lepsi są uniści.