Aktualności

Rok z Ekantor.pl. Wiele korzyści dla obu stron

7 stycznia obchodziliśmy rocznicę podpisania umowy o sponsoring tytularny z firmą Ekantor.pl. Jej Dyrektor Zarządzający - Kamil Miłkowski, w rozmowie z serwisem sponsoringsport.pl, podsumował doychczasową współpracę z żużlowym Falubazem.

Wspólne korzenie sprawiają, że nasza współpraca z Falubazem jest czymś więcej niż wyłącznie sponsoringiem. Sława tego klubu dawno pokonała bariery lokalne i teraz można powiedzieć, że Falubaz dzięki swoim kibicom i świetnemu zarządzaniu marką klubu stał się jednym z najbardziej znanych teamów żużlowych na świecie. Zawodnicy Ekantor.pl Falubazu promują nasze logo nie tylko podczas meczów drużynowych, ale także w trakcie indywidualnych przedsięwzięć. Żużel już dawno stał się sportem o zasięgu międzynarodowym. Przykłady można znaleźć wśród naszych dobry znajomych: Patryk Dudek wystartuje w Grand Prix organizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, a Jarek Hampel z powodzeniem może być określany mianem ikony motosportu. Jako jedyny jeździł on po dachu katowickiego Spodka! Nasze partnerstwo przekracza jednak pewną barierę. Wspieramy nie tylko zawodników, ale też kibiców – choć nasze zaangażowanie na tym polu jest mniej komentowane. Jak widać zarówno Falubaz i jak Ekantor.pl czerpią wiele korzyści z tej współpracy - powiedział Kamil Miłkowski.


Firmy zwykle przez wiele lat pracują na to by móc zaistnieć w świecie sportu. Nam udało się to już po pierwszym roku działalności, dzięki bardzo szybkiemu rozwojowi naszej platformy wymiany walut, jak i poszerzeniu możliwości współpracy z Klientami kantorów stacjonarnych, którzy obdarzyli nas zaufaniem już wiele lat temu. Pozwoliło to zwiększyć wiarygodność firmy, a nowi Klienci szybko dostrzegli, że jesteśmy silną marką mającą stabilne podstawy. Dodatkowo sponsoring umożliwił nam przygotowanie ofert premium dla naszych Klientów. Możemy zaproponować im m.in. uczestnictwo w eventach czy poznanie świata czarnego sportu niemal od kuchn
i - dodał Miłkowski.

Cała rozmowa z Kamilem Miłkowskim, Dyrektorem Zarządzającym w Ekantor.pl --> TUTAJ