Aktualności

Sebastian Niedźwiedź po pierwszych badaniach

Sebastian Niedźwiedź wcześnie rano stawił się w Centrum Medycyny Sportowej OLIMP w Zielonej Górze, gdzie przejdzie kompleksowe badania po wczorajszym upadku w Gorzowie. Nasz zawodnik poddany zostanie także pierwszym zabiegom rehabilitacyjnym.

Seba upadł w trzecim biegu wczorajszych zawodów młodzieżowych w Gorzowie i tor opuścił w karetce. Po kilkudziesięciu minutach wrócił jednak na stadion, ale nie był w stanie kontynuować zawodów. Na szczęście u Sebastiana nie wykryto złamań. Najbardziej ucierpiało jednak kolano, które było bardzo mocno stłuczone. Dziś od rana Seba jest w Zielonej Górze na konsultacjach u doktora Roberta Zapotocznego w CMS Olimp. Tam przejdzie on kompleksowe badania, które wykażą czy i jak poważny jest to uraz.

Sebastian poddany zostanie także zabiegom rehabilitacyjnym, które mają na celu jak najszybciej przywrócić go do pełni zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że decyzja o starcie Sebastiana w jutrzejszym meczu ze Spartą Wrocław podjęta zostanie na kilka godzin przed pojedynkiem.