Aktualności

Sparing z Apatorem Toruń we wtorek

W sobotę o 15.00 zielonogórscy żużlowcy po raz pierwszy w tym sezonie mieli pojechać w meczu sparingowym, a ich rywalem miał być KS Apator Toruń. 

Jednak ze względu na niesprzyjające prognozy pogody sparing NovyHotel Falubazu Zielona Góra z KS Apatorem Toruń zostaje przeniesiony na wtorek na godzinę 17.00. 
 
Informujemy, że zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie.
 
Zwroty biletów można dokonywać do poniedziałku 25 marca do godziny 16:00.
 
Aby dokonać zwrotu biletu zakupionego przez Internet, prosimy o zalogowanie się na swoje konto na www.abilet.pl Następnie należy przejść do podstrony "Zamówienia", którą znaleźć można rozwijając zakładkę Moje Konto widoczną w prawym górnym rogu strony. W tabelce zwrotów na danej podstronie znajdują się wszystkie złożone przez serwis Abilet.pl zamówienia. Przy zamówieniach w których dostępna jest możliwość wykonania zwrotu znajduje się odpowiedni przycisk "Zwrot" Po jego kliknięciu wyświetlą się wszystkie bilety z danego zamówienia. Prosimy o zaznaczenie wszystkich biletów za które mamy wykonać zwrot. Pod podsumowaniem dostępne są dwie możliwości jeżeli chodzi o sposób zwrotu: - Voucher o wartości zwracanych biletów do wykorzystania przez okres roku w systemie.abilet.pl, - Zwrot na konto z którego składano zamówienie, który to zostanie wykonany w terminie do 14 dni od złożenia prośby. Po podjęciu decyzji dotyczącej sposobu w jaki mamy wykonać zwrot prosimy kliknąć przycisk "Zleć zwrot" na dole strony. Zwroty biletów zakupionych w stacjonarnym Sklepie Kibica realizowane będą w siedzibie sklepu w dni powszednie w godzinach 10:00 - 18:00 (sobota 10:00 - 14:00).