Aktualności

Sportowy weekend: Dużo grania i ścigania naszych sportowców

Przed nami pierwszy w tym sezonie tak intensywny sportowy weekend. Plan na najbliższe 96 godziny zakłada aż 11 imprez z udziałem naszych zawodników.

Tak dużej dawki sportowych emocji już dawno nie było. Żużlowcy oraz piłkarze Falubazu od piątku do niedzieli zaprezentują się w dziewięciu imprezach. Na nudę narzekać nie powinniśmy.

Dziś emocje typowo żużlowe. Od 14:00 przy W69 po raz drugi trenować będą zawodnicy Falubazu oraz Włókniarza Częstochowa. Trening potrwa około trzech godzin, a kibiców zapraszamy na sektory I oraz J. Wieczorem, o 20:30, w Anglii test-mecz z udziałem Jasona Doyla. Somerset Rebels zmierzy się ze Swindon Robins, której Australijczyk jest kapitanem.

Sobota to w głównej mierze pojedynki piłkarskie. Już o 12:00 KS Falubaz podejmie FC Wrocław Academy w pojedynku Centralnej Lidze Juniorów. Dwie i pół godziny później inauguracja Ligi Makroregionalnej i pojedynek KS Falubazu z Zagłębiem Lubin. Najważniejszy tego dnia pojedynek piłkarski rozpocznie się natomiast o godzinie 16:00. Na boisku w Sławie czwartoligowy KS Falubaz zmierzy się z Dębem Przybyszów. W sobotni wieczór czekają nas kolejne emocje żużlowe. W Manchesterze w silnie obsadzonym Memoriale Petera Cravena wystąpi Jason Doyle.

W niedzielę doczekamy się wreszcie poważniejszego ścigania przy W69. Na godzinę 14:00 zaplanowano bowiem początek treningu punktowanego Falubazu z Włókniarzem Częstochowa. Będzie to pierwsza okazja do oceny aktualnej formy naszych zawodników po zimowej przerwie. Zanim jednak zasiądziemy na trybunach przy W69, wszystkich kibiców zapraszamy na mecz młodzików UKP Falubazu II Zielona Góra z Arką Nowa Sól, który rozpocznie się o godzinie 11:00. Druga okazja do obejrzenia naszych młodym piłkarzy nadarzy się o godzinie 15:00, kiedy to przy ulicy Sulechowskiej rozpocznie się mecz w ramach Lubuskiej Ligi Juniora Młodszego. Również o godzinie 15:00 w Coventry rozpocznie się żużlowy turniej junileuszowy Chrisa Harrisa, w którym wystąpi Jason Doyle. Będzie to jednocześnie ostatnia z weekendowych imprez z udziałem naszych sportowców. Do zobaczenia na trybunach!

Piątek:

14:00 - trening przy W69

20:30 - Somerset Rebels - Swindon Robins (Jason Doyle) 

Sobota:

11:30 - Trampkarze I liga okręgowa UKP Falubaz Zielona Góra – Budowlani Lubsko (boisko przy ulicy Amelii)

12:00 - CLJ KS Falubaz Zielona Góra - FC Wrocław Academy (stadion przy ulicy Sulechowskiej)

14:30 - Liga Makroregionalna KS Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin (stadion przy ulicy Sulechowskiej)

16:00 - IV liga Dąb Przybyszów - KS Falubaz Zielona Góra (stadion w Sławie)

19:00 - Memoriał Petera Cravena w Manchesterze Jason Doyle

Niedziela:

11:00 - Grupa mistrzowska Młodzika UKP Falubaz II Zielona Góra - Arka Nowa Sól (boisko przy ulicy Amelii)

14:00 - Trening punktowany Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa

15:00 - Lubuska Liga Juniora Młodszego UKP Falubaz Zielona Góra - Orzeł Międrzyrzecz(stadion przy ulicy Sulechowskiej)

15:00 - Turniej jubileuszowy Chrisa Harrisa w Coventry Jason Doyle